eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sparťanská kára nabírá rychlost, ale s kopce! Co dál, doktore?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Topstory 🕔26.10.2017

Spartě se nedaří, teď navíc vypadla z poháru.

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Jedeme s kopce a teprve nabíráme rychlost. Na konci totality se takhle mluvilo o naší zemi po čtyřiceti letech vlády komunistické lůzy. Fotbalové Spartě k naplnění tohoto sloganu stačil ani ne půlrok. Místo „světlých zítřků“ se dočkala zatím jen a jen zklamání a zatím to nevypadá, že by se mělo něco měnit. Tedy pokud z nejvyšších pater Generali Areny nevyrazí do kabin defenestrační letka, která to „tam dole“ rozpráší na mraky.

Evropská liga: NIC, Pohár FAČR: NIC, HET liga: zatím taky NIC, resp. patnáct bodů ztráty na suverénní Plzeň, kde se pánové Paclík, Šádek a Vrba popadají smíchem za břicho, jak jim letenská konkurence jde hezky na mistrovskou ruku.

Kde má současná Sparta své dno? Fanoušci vědí…Bylo by hledáním jehly v kupce sena najít na diskusních fórech po pohárovém vyřazení Baníkem jeden hlas, který by se vážně, bez ironie a jízlivosti zastával trenéra Stramaccioniho. Je to on, který na pomyslné cestě s kopce přidává plyn a pokud mu někdo nesundá nohu z pedálu, bude na něj šlapat dál.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace