eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sparta vytlouká klín klínem? Stramaccioni: Příliš cizinců byla má chyba. Křetínský: Koupíme nové!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔2.1.2018

Nakoupí Sparta další cizince?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY„Přiznávám, že bylo jednou z mých chyb přivést tolik cizinců najednou, to nebyl dobrý nápad. Byl to i jeden z důvodů, proč to na podzim nefungovalo,“ prohlásil mezi svátky na serveru sparta.cz až nečekaně sebekriticky italský trenér Letenských Andrea Stramaccioni. Zimní orientaci Sparty na přestupovém trhu pak záhy popsal v rozhovoru pro sparťanskou klubovou televizi majitel Daniel Křetínský: „Budou to opět příchody ze zahraničí, klíčovým postem je střed zálohy.“ Není to ale vytloukání klínu klínem? Neprotiřečí si trenér s majitelem klubu? Místo Čechů, včetně Tomáše Rosického, jenž před Vánocemi ukončil kariéru, mají na Letnou přijít další cizinci.

Ano, mluví se sice o odchodu Janka, Biabianyho a Mandjecka, případně Karavajeva, ovšem ve Spartě by mohli skončit i čeští záložníci Martin Frýdek a Lukáš Mareček.

A příchody? Už jsme o nich psali. O internacionála Bořka Dočkala, který se chce mermomocí vrátit z Číny, najednou jako by letenský zájem utichl, spíše by mohl někdejší tvůrce sparťanské hry odejít do Polska (Legia Varšava).

Jak už bylo řečeno, Sparta touží především po chorvatském středopolaři Josipu Mišičovi z NK Rijeka, zájem má i o gabonského reprezentanta hrajícího za CZ Bělehrad Guélora Kangu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace