eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sparta v Jihlavě a v Plzni, Slavia s Mladou Boleslaví, Manchester United-Arsenal, Atlético-Real Madrid!

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Homepage, Televizní program, TOP Články, Topstory 🕔24.9.2019

Televizní fotbalový program od úterý 24. září do pondělí 30. září 2019

ÚTERÝ 24. ZÁŘÍ 2019

13.00: TIKI-TAKA 9 (talk show po 10. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

18.55 (výkop 19.00): Real Valladolid – FC Granada (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): Hellas Verona – Udinese Calcio (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): FCO Dijon – Olympique Marseille (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

19.55 (výkop 20.00): Real Betis Sevilla – UD Levante (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): FC Arsenal – Nottingham Forest (utkání 3. kolaAnglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1.

20.50 (výkop 20.45): FC Preston North End – Manchester City (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona – FC Villarreal (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. 

20.55 (výkop 21.00): Brescia Calcio – Juventus Turín (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

23.55: The Best FIFA Football Awards 2019 (vyhlášení anket o nejlepší hráče a trenéry světa roku 2019 v Miláně) – ČT Sport.

STŘEDA 25. ZÁŘÍ 2019

16.50 (výkop 17.00): Vysočina Jihlava – Sparta Praha (utkání 3. kola Českého poháru/MOL Cup) – ČT Sport. Záznam ve 3.00 hodin.

18.30: PSV Eindhoven – FC Groningen (dohrávané utkání 4. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): Real Mallorca – Atlético Madrid (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): CD Leganés – Athletic Bilbao (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

18.55 (výkop 19.00): AS Řím – Atalanta Bergamo (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): Stade Brestois – Olympique Lyon (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

19.25 (výkop 19.30): Slavia Praha – FC Hibernian Edinburgh (odvetné utkání 1. kola Ligy mistryň) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Milton Keynes Dons– FC Liverpool (utkání 3. kolaAnglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2záznam ve čtvrtek v 9.00 hodin.

20.45: Ajax Amsterdam – Fortuna Sittard (dohrávané utkání 4. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.45 (relive, výkop 20.00): FC Basilej – FC Curych (utkání 8. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Real Madrid – Osasuna Pamplona (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. 

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – AFC Rochdale (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam ve čtvrtek v 9.05 hodin,

20.55 (výkop 21.00): Inter Milán – Lazio Řím (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Janov – FC Boloňa (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

1.05 (výkop 1.00): FC New York City – FC Atlanta United (utkání americké MLS) –NOVA Sport 1.

3.35 (výkop 3.30): Real Salt Lake – Los Angeles Galaxy (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

ČTVRTEK 26. ZÁŘÍ 2019

17.200: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 10. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.25: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 11. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.50 (výkop 18.00): Sparta Praha – BreidablikKopavogur (odvetné utkání 1. kola Ligy mistryň) – ČT Sport. Záznam v pátek v 9.50 hodin.

18.55 (výkop 19.00): SD Eibar – FC Sevilla (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

19.55 (výkop 20.00): Celta Vigo – Espanyol Barcelona (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

20.00: FC Servette Ženeva – FC Lugano (utkání 8. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2.

20.00: Feyenoord Rotterdam – AZ Alkmaar (dohrávané utkání 4. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00: Real Sociedad San Sebastián – Deportivo Alavés (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Turín – AC Milán (utkání 5. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

PÁTEK 27. ZÁŘÍ 2019

11.40: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 11. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): FK Teplice – Bohemians Praha 1905 (utkání 11. kola české Fortuna:ligy) – ČT 2. ČT Sport záznam v 1.55 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Arminia Bielefeld– VfB Stuttgart (utkání 8. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SV Wehen Wiesbaden – VfL Osnabrück (utkání 8. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

19.30: FK Basaksehir Istanbul – Caykur Rizespor (utkání 6. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Union Berlín – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 6. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.45: FC Stoke City – FC Nottingham Forest (utkání 9. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Villarreal– Real Betis Sevilla (utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

SOBOTA 28. ZÁŘÍ 2019

12.55 (výkop 13.00): Athletic Bilbao – FC Valencie (utkání 7. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): SSV Jahn Regensburg/Řezno–Hamburger SV (utkání 8. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim (utkání 8. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): FC Sheffield United – FC Liverpool (utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.25 (výkop 13.30): Olympique Lyon – FC Nantes (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam v 0.15 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Juventus Turín – SPAL 2013 Ferrara (utkání6. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.Digi Sport 1 záznam ve 23.15 hodin.

15.25 (výkop 15.30): RB Lipsko– FC Schalke 04 (utkání 6. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Getafe – FC Barcelona (utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. 

15.55 (výkop 16.00):FC Blackburn Rovers – FC Luton Town (utkání 9. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) –Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

16.15 (výkop 16.30): ŠKF ICI Sereď – AS Trenčín (utkání 10. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

16.20 (výkop 16.30): Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko (záznam ve 23.15 hodin), Fastav Zlín –FK Jablonec (utkání 11. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

17.00: FC Red Bull Salcburk – FK Austria Vídeň (utkání 9. kola rakouské Tipicobundesligy) – Arena Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): Girondins Bordeaux – FC Paris Saint-Germain (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Sampdoria Janov – Inter Milán (utkání 6. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Everton – Manchester City (utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Borussia Dortmund – Werder Brémy (utkání 6. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Granada – CD Leganés(utkání 7. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

18.40 (výkop 19.00): Slavia Praha – FK Mladá Boleslav (utkání 11. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

19.00: FC St. Gallen – FC Thun (utkání 9. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2.

19.00: Galatasaray Istanbul – Fenerbahce Istanbul (utkání 6. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Záznam ve 23.00 hodin.

19.45: Ajax Amsterdam – FC Groningen (utkání 8. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

19.55 (výkop 20.00): OGC Nice – OSC Lille (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.NOVA Sport 2 záznam v neděli v 9.00 hodin.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Chelsea – FC Brighton and Hove Albion (utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): Sassuolo Calcio– Atalanta Bergamo (utkání 6. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Atlético Madrid – Real Madrid (utkání 7. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

21.00 (relive, výkop 20.00): Benfica Lisabon – Vitória Setúbal (utkání 7. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00):Tottenham Hotspur– FC Southampton (utkání 7. kola anglické PremierLeague) –   Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

NEDĚLE 29. ZÁŘÍ 2019

11.55 (výkop 12.00): Espanyol Barcelona – Real Valladolid (utkání 7. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30: SSC Neapol –BresciaCalcio (utkání 6. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

13.55 (výkop 14.00): SD Eibar– Celta Vigo (utkání 7. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.Digi Sport 3 záznam ve 22.30 hodin.

14.25 (výkop 14.30): FC Barnsley – FC Brentford (utkání 9. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) –Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 21.25 hodin.

14.30: PEC Zwolle – PSV Eindhoven (utkání 8. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Lazio Řím – FC Janov (utkání 6. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Racing Štrasburk – HSC Montpellier (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.20 (výkop 15.30): MFK Karviná – Sleszký FC Opava (utkání 11. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): Fortuna Düsseldorf – SC Freiburg (utkání 6. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00):Deportivo Alavés– Rela Mallorca (utkání 7. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

16.00: FC Servette Ženeva – FC Curych (utkání 9. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2.

16.45: Feyenoord Rotterdam – FC Twente Enschede (utkání 8. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): Olympique Nimes– AS Saint-Étienne (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00 (výkop 18.00): Viktoria Plzeň – Sparta Praha (utkání 11. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal, O2 TV Sport (v 17.15 hodin).

17.25 (výkop 17.30): FC Leicester City – FC Newcastle United (utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.40 (výkop 18.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda – MŠK Žilina (utkání 10. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

17.55 (výkop 18.00): 1. FC Kolín nad Rýnem – Hertha BSC Berlín (utkání 6. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Cagliari Calcio– Hellas Verona (utkání 6. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): UD Levante– Osasuna Pamplona (utkání 7. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45):AC Milán – ACF Fiorentina (utkání 6. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Sevilla – Real Sociedad San Sebastián (utkání 7. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Olympique Marseile– FC Stade Rennes (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: FC Rio Ave – FC Porto (utkání 7. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

23.00 (záznam, výkop 18.00): Trabzonspor – Besiktas Istanbul (utkání 6. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

23.20 (výkop 23.15): New England Revolution– FC New York City (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

00.15: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 11. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

01.35 (výkop 01.30): Colorado Rapids–FC Dallas (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

PONDĚLÍ 30. ZÁŘÍ 2019

08.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 11. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): Slovan Liberec – Dynamo České Budějovice (utkání 11. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

17.40 (výkop 18.00): Baník Ostrava – 1. FK Příbram (utkání 11. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

20.15: TIKI-TAKA 10 (talk show po 11. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Parma – FC Turín (utkání 6. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Hannover 96 – 1. FC Norimberk (utkání 8. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): EA Guingamp– FC Le Mans(utkání 9. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – FC Arsenal (utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.15: CD Aves – Sporting CP Lisabon (utkání 7. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.15: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 11. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace