eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sparta si připsala další jedničku z (krizové) komunikace

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Tomáš Benda, Topstory 🕔22.2.2018

Sparta si připsala další jedničku.

KOMENTÁŘ TOMÁŠE BENDY – Není to tak dávno, co jsem se tu rozplýval nad posunem pražské Sparty v komunikaci směrem k fanouškům a veřejnosti. Za poslední rok udělala v této oblasti opravdu obrovský pokrok, ale dosud se jednalo hlavně (možná až výhradně) o příjemné, případně neutrální zprávy. Od poslední minuty nedělního zápasu s Libercem je vše jinak a Sparta si připisuje další jedničku z komunikace, tentokrát z té nepříjemné, kterou nechce nikdo nikdy dělat – z krizové.

V poslední minutě nedělního zápasu proti Slovanu Liberec nařídil sudí za faul na Davida Lafatu penaltu, na kterou byl před zápasem určen novic Kanga, jenž ale nevěděl, že pokud je na hřišti právě největší letenský kanonýr, připadá tohle výsadní právo jemu.

Lafata si o penaltu sice řekl, ale jeho povaha ho nepředurčuje zrovna k jihoamerické komedii, kterou známe z nejvyšší francouzské soutěže, a tak jen mávl rukou a penaltu nechal zahrávat posilu z Crvene Zvezdy. Ta ji suverénně proměnila a Sparta zvítězila 2:0.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Plakátové číslo s kronikou právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace