eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sparta nebo Slavia? Komu věří redaktoři HATTRICKU v nadcházející sezoně více?

📁 Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Homepage, Topstory 🕔20.6.2017

Škoda nyní nosí ve Slavii kapitánskou pásku.

ANKETA HATTRICKU – Obě pražská „S“ si v právě uplynulém ročníku ePojištění.cz ligy vyměnily role z posledních let. Zatímco Sparta byla nakonec po třicátém kole ráda za třetí příčku, její konkurent Slavia po slabších letech slavila titul.

Navíc se dá předpokládat, že celek z Edenu bude pokračovat i se silným čínským majitelem v zádech v započaté práci i v nadcházející sezoně. Sparta naopak bude chtít začít s trenérem Andreou Stramaccionim úplně od nuly.

Jaká cesta nakonec bude slavit úspěch? Redaktoři HATTRICKU se v anketě vyjádřili, kdo má v nadcházejícím ročníku jejich větší důvěru.

Jan Hloch (šéfeditor fotbal.hattrick.cz)

Slavia Praha

Měly by to být právě pražské kluby Slavia se Spartou, které v příští sezoně svedou boj o ligový titul! Plzeň bude podle mě hrát druhé housle, Pavla Vrbu čeká nelehký úkol v podobě generační přestavby. A mezi pražskými „S“ věřím více sešívaným, přece jen síla kádru a trenér Šilhavý hovoří v jejich prospěch. Na Letné je to zatím jedna velká neznámá, co se bude dít v příští sezoně.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace