eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sparta: Jílek dělá z facky výzvu. Slavii utekl Ngadeu, proč ale Trpišovský odmítá Jugase a preferuje Hovorku?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Procházka ligovým děním, Topstory 🕔16.7.2019

Ngadeu podle všeho míří pryč z pražského Edenu.

PROCHÁZKA LIGOVÝM DĚNÍM – Liga začala rekordně brzo, protože kluby se správně rozhodly zvolit raději časný červenec než časný a mrazivý únor. Vyšlo to, i tropická vedra pominula. Pořádné horko je ale zase na Spartě, která přitom měla ze silné trojky nejlepší úvodní los, ovšem dopadla nejhůř. Slovácko, jež na Letné ani jednou nevyhrálo a jen jedinkrát remizovalo, tu v neděli zaslouženě zvítězilo 2:0 a mohlo to být i více. Sparťanský (staro)nový trenér Václav Jílek sice zmínil, že to byla facka, ale také překvapil, když mluvil i o tom, že domácí prohra se Slováckem může být výzvou.

To se tedy věci mění, letenská porážka s průměrným celkem z Uherského Hradiště, byť skvěle vedeným koučem Martinem Svědíkem, se dá považovat jedině a pouze za ostudu. Výzvou může být zápas s Realem Madrid nebo s Chelsea.

Ono se toho na Letné ale hodně mění. Sparťanským kapitánem byl v sobotu nový útočník Libor Kozák. Aniž by v rudém dresu absolvoval jediný soutěžní zápas… Nic proti Kozákovi, ale když si sparťanský fanoušek vzpomene na slavné kapitány Jana Bergera, Jozefa Chovance, Ivana Haška či Jiřího Novotného, kteří pásku nedostali jen tak pro nic za nic, je mu i z tohoto detailu jasné, proč to tenkrát šlo a nyní to nejde.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace