eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sparta jde do jara s novým expertem na kondiční přípravu. Stal se jim generální ředitel klubu Čupr

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔31.1.2019

Sparta jde do jara s novým expertem na kondiční přípravu.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY„Já osobně se domnívám a zde se v názoru rozcházím se sportovním úsekem, že nám na podzim chyběla i lepší fyzická kondice,“ pravil v obsáhlém úterním rozhovoru pro deník Sport nový generální ředitel pražské Sparty František Čupr. Už jsem se k některým částem tohoto jistě zajímavého interview vyjadřoval v úterý. Což o to, Čupr v řadě pasáží rozhovoru mluvil rozumně, zdá se, že má své názory vcelku srovnané. Ovšem v téhle větě, a to nejen podle mého mínění, šlápl vedle. Vstoupil totiž na odbornou půdu, na které by neměl co dělat. Leda že by se sám pasoval na kondičního trenéra ligového týmu Sparty.

I když je pravda, že už začátkem loňského října v předchozím rozhovoru pro Sport tento ekonomický manažer Energetického a průmyslového holdingu (EPH) Daniela Křetínského v titulku sliboval, že bude ve Spartě řešit „vztahy, peníze i fyzičku“.

Co Čupra vede k tomu, aby hodnotil a analyzoval tak přísně odbornou záležitost, jakou je kondiční připravenost špičkového fotbalového profiklubu?

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace