eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Soutěžte s Clavinem a vyhrajte! | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Soutěžte s Clavinem a vyhrajte!

📁 Aktuálně, Homepage, Soutěže, TOP Články, Topstory 🕔20.6.2016

Fotbalu se nejlíp fandí přímo z postele

Také v sexu hledáte zavedený vzorec, který vás dovede k vytouženému cíli a pokaždé zabere? Zkuste to jinak. Rozmanitost je hlavním faktorem kvalitního sexuálního života a ženy nesnášejí monotónnost. Chtějí pokaždé jiný, ale stejně kvalitní sexuální zážitek.  

Přijde vám, že porozumět ženám je těžké, a ještě těžší je pochopit, co je vzrušuje? Zkuste však přirovnat sex k fotbalu. Zjistíte, že co bylo dříve nepochopitelné, je najednou úplně snadné.

Když se útočník přiblíží k brance a diváci očekávají, zda tentokrát už padne gól, vzrušení se dá téměř krájet. Stejné je to i s ženami. Musíte je udržovat permanentně v napětí a očekávání.

Pokud se dozvíte výsledek zápasu dříve, než jste jej stačili dodívat, není to špatné, ale výsledný efekt je horší. Rozhodně se to nedá srovnat s úžasnou podívanou, když člověk čeká 90 minut a neví, jak utkání dopadne. Své ženě uděláte obrovskou radost, pokud si uvědomíte, že předehra je jako oblíbený fotbalový zápas a orgasmus výsledné skóre.

V sexu, stejně jako ve fotbale, nejde jen o konečný výsledek, ale cílem je cesta, která vás k cíli dovede. Přesně jako je nutné odehrát celé tři třetiny. Váš sexuální život se pak ještě vylepší.

S doplňkem strany Clavin® PLATINUM sezóna ďábelské erekce může v pohodě začít! Obsahuje galenicky upravenou směs speciálně vybraných účinných látek STIMULIN® – Tribulus terrestris a Crocus sativus, dále L-Arginin, L-Citrulin, selen a zinek. Tato kombinace látek má velmi příznivý účinek na prokrvení penisu a erekci a vyznačuje se rychlým nástupem účinku. Obsažené látky také napomáhají k výraznému zintenzivnění sexuálního prožitku a ke zvýšení libida.

Jak vyhrát?

Losujeme patnáct výherců.

3 výherci získají Clavin Platinum – 20tob.

Odpovězte na soutěžní otázku, vyplntě Váš email a těšte se na výhru.

Na vaše odpovědi čekáme do 22.00 h v neděli 26. června 2016.

Výherce oslovíme e-mailem.

VÍCE INFORMACÍ ZÍSKÁTE ZDE

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly uvedenými zde: Pravidla soutěže.

Výherci: Richard Šustek, Miroslav Čech, Lenka Fantova.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace