eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Soutěžte s Burger Kingem! Co můžete vyhrát?

📁 Homepage, Soutěže, Topstory 🕔15.12.2015

Burger-King_vánoční-menu

S blížícími se vánočními svátky představila společnost BURGER KING® nové produkty a také limitovanou edici svátečního balení, která bude k dostání na různých místech po celém světě – ve Spojených Státech, Latinské Americe, Asii a Evropě – Českou republiku nevyjímaje.

logoAtmosféra Vánoc byla hlavní inspirací nových sezónních produktů z dílny BURGER KING®. Nechybí kávové kelímky se soby a jmelím, wrapy zabalené jako bříško Santa Clause ani zábavné take-away sáčky. Typická koruna bude zobrazena společně se Santou, jak – nešika – osobitým způsobem doručuje o svátcích dárky dětem.

Nová balení i speciální Merry Cheesemas menu budou k dostání ve všech restauracích BURGER KING® v České republice, a to až do 11. ledna. Součástí Merry Cheesemas je gurmánský Santa burger s kuřecím masem v zlatavém obalu, sýrem Eidam, sýrem Maasdamer, křupavou cibulkou a BBQ omáčkou nebo Claus burger s velkou porcí hovězího masa grilovaného na ohni, sýrem Eidam, sýrem Maasdamer, křupavou cibulkou a BBQ omáčkou. Nechybí ani oblíbené Philadelphia cheese balls. Speciální sváteční menu tak následuje další úspěšné globální kampaně, jako byly například nedávno běžící Halloween Whoppery, Peace Day Burgery a Proud Whoppery. Všechny limitované edice obsahovaly také unikátní obaly.

Soutěžte společně s námi a vyhrajte 1 x menu z nabídky Merry Cheesemas dle výběru. Nápovědu hledejte na: www.burgerking.cz
Soutěžní otázka: Jaký burger je možné si vychutnat v rámci limitovaného svátečního menu Merry Cheesemas?

a) Tichá noc burger
b) Santa burger
c) Snowman burger

Odpovědi zasílejte na: soutez@hattrick.cz

Značka BURGER KING® byla založena v roce 1954 a je druhým největším řetězcem rychlého občerstvení s hamburgery na světě. Jako legendární „domov Whopperu“ už BURGER KING® funguje ve víc než 100 zemích světa včetně států USA. Dohromady to představuje přes 14 500 poboček. Skoro 100 procent všech restaurací BURGER KING® jsou nezávislé franšízy, mnoho z nich se dokonce dá považovat za rodinné podniky, které na trhu působí celá desetiletí. Značku BURGER KING® vlastní společnost Restaurant Brands International Inc., jedna z největších firem poskytující služby rychlého občerstvení po celém světě. Provozuje víc než 19 000 podniků a operuje s obratem větším než 23 miliard dolarů.

O společnosti Burger King se můžete dozvědět víc na webových stránkách www.burgerking.cz nebo na Facebookovém či Twitterovém profilu.

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace