eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Soutěžte o Clavin® Platinum | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Soutěžte o Clavin® Platinum

📁 Aktuálně, Soutěže, Topstory 🕔22.6.2017

Jedním ze základu šťastného partnerského vztahu je souhra v posteli. Sex už dávno neslouží jen k tomu, abychom dělali děti, a proto jsou podstatné výkon a výdrž. Čím dál tím častěji se však muži potýkají s poruchami erekce, a problém se netýká pouze mužů po čtyřicítce.

Zvolte si vítěznou strategii

Nejsilnější a nejkomplexnější generace přípravků na podporu erekce s rychlým nástupem účinku je řada doplňků stravy Clavin®.

Clavin® PLATINUM obsahuje galenicky upravenou směs speciálně vybraných účinných látek STIMULIN® – L-Arginin, L-Citrulin, selen, zinek a navíc Tribulus terrestris a Crocus sativus, které mají velmi příznivý účinek na prokrvení penisu a erekci a vyznačují se rychlým nástupem účinku. Tyto látky také napomáhají k výraznému zintenzivnění sexuálního prožitku a ke zvýšení libida.

Přípravky řady Clavin® výrazně zkvalitňují a prodlužují erekci, díky čemuž umožňují lepší a intenzivnější sexuální život.

Více informací a nápovědu naleznete na www.clavin.cz

 

Soutěž byla ukončena.

Výherci: Pavel Kaláb, Monika Horoměřská, Libor Šafránek, Jiří Kadlec, Jan Mnich.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace