eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

SOUHRN: Ve Francii vládne smutek. Portugalci jsou poprvé mistry Evropy

📁 EURO 2016, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔11.7.2016

ruipatricio_zakrok_fifa.com

SOUHRN DNE – Včera dospěly ke svému vrcholu měsíc trvající boje na mistrovství Evropy. Na Saint Dennis měli favorizování Francouzi porazit před zraky vlastních fanoušků Portugalce. Vítejte u posledního EURO souhrnu.

Byli to skutečně Les Blues, kteří po většinu zápasu udávali hře tempo, naopak akce soupeře často končily po pár přihrávkách. Že by se ale hrál strhující fotbal se také říct nedá. Zkrátka klasické finále, kdy se čeká na tu jednu chybu. Jihoevropanům se moc nevěřilo a ještě méně pak po zranění Cristiana Ronalda.

Základní hrací doba gól nenabídla, v prodloužení se ovšem role otočila. Aktivněji působila jihoevropská reprezentace, která rozhodla o osudu zápasu v 109. minutě Éder natáhl ze střední vzdálenosti a střelou přesně k tyči překonal Llorise. Francie se na zvrat již nezmohla. Dneska je proto veselo v západní části Pyrenejského poloostrova.

Hráč zápasu: Rui Patrício

V semifinále a finále udržel čisté konto, což je vždy základ k úspěchu. Akrobaticky vyrazil hlavičku Griezmanna, vychytal průnik Girouda a poradil si i s dalšími francouzskými příležitostmi, zatímco při zakončení Gignaca do tyče při něm stálo potřebné štěstí.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace