eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

SOUHRN: Berezuckij bude strašit Angličany i ze spaní. Kozáčika bude budit přímý kop Balea

📁 Aktuálně, EURO 2016, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔12.6.2016

berezuckyKapitán Sborné Berezuckij se raduje z last minute gólu do sítě Anglie. 

SOUHRN DNE – Trhákem druhého hracího dne EURO 2016 byl zápas Anglie s Ruskem, ačkoliv největši boje mezi oběma tábory se udehrály už před zápasem. Na hřišti pak zprvu kralovala Anglie, která se dostala do vedení až v druhé půli, kdy byla paradoxně horším týmem. Rusové, kteří si prakticky nevytvořili žádnou velkou šanci, se probudili dvě munity po vypršení základní hrací doby a sebevědomým Angličanům zasadili ránu, která je bude ještě budit ze snu, a jméno Berezucký už si budou reprezentanti Albionu pamatovat až do smrti.

Odpoledne se hrály ještě další dva zápasy, ve kterých Albánie padla se Švýcarskem, na jehož nemalou část kádru by si přitom mohla dělat národnostní nároky. Nevýrazné utkání naštěstí vystřídal svižný duel Slováků s Walesem, ve kterém oba týmy podaly velmi nadějné výkony. Šťastnější byl ovšem Wales, který rozhodl o svém vítězství ušmudlanou brankou deset minut před koncem. Pokud však budou Slováci pokračovat v podobných výkonech, postup by jim ještě nemusel utéct.

Hrdina dne: Vasilij Berezuckij

S Rusy to v devadesáté minutě duelu s Anglií vypadalo všelijak, a tak se stoper CSKA Moskva vydal jakožto věž na hrot, a udeřil. Vysoký centr se snášel k dvojnásobně obsazenému stoperovi, který si z převahy nedělal hlavu, a právě hlavou zamířil míč obloučkem na vzdálenější tyč. Joe Hart se mohl jen ohlídnout.

Berezuckij tak přišel jako hrdina zachránit potápějící se tým v posledním možném okamžiku a zaslouží si titul hrdiny dne. Pro Angličany však jeho jméno bude spíše znamenat noční můru. V obou zbývajících zápasech však budou v roli favoritů a postup tak mají jen ve vlastních rukou.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace