eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

SOS! FAČR varuje před korupcí a manipulací s výsledky. Monitoruje sázky v nižších soutěžích, připravuje systém

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Topstory 🕔13.5.2019

FAČR varuje před korupcí a manipulací s výsledky. (ilustrační foto)

PSALI JINDE – Server eFotbal. cz přinesl v minulých dnech informace o velmi podezřelých výsledcích v nižších soutěžích i v souvislosti se sázením a vypisováním kurzů i na zápasy III. a IV. třídy. Zajímavá je proto zpráva, kterou před tímto víkendem zaslal generální sekretář Fotbalové asociace ČR (FAČR) Jan Pauly mladší všem předsedům krajských a okresních fotbalových svazů.

Server eFotbal.cz ji má k dispozici. Ve „zprávě generální sekretáře číslo 10/2019“ s názvem „Chrna soutěží před korupčním jednáním“ se píše:

„Vážení předsedové,
v rámci pravidelných zpráv Vás informuji, že Asociace zahajuje rozsáhlou spolupráci ve věci ochrany soutěží před korupčním jednáním. Hloubková analýza a podněty, které Asociace v poslední době obdržela, ukázaly, že problematika manipulace s výsledky sportovních utkání vyžaduje systémové řešení a jasnou pozici Asociace v něm.

Proto se FAČR rozhodla spustit zcela novou iniciativu ochrany soutěží, která bude probíhat za podpory celé řady subjektů. Předně byl spuštěn monitoring sázek nižších soutěží, nad jejíž regulérností bude dohlížet nadnárodní společnost.“

-red-

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace