eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sňozík: Věřím, že dopředu budeme velmi silní a moje branky nebudou potřeba

📁 Aktuálně, Domácí fotbal 🕔31.7.2012
Sňozík: Věřím, že dopředu budeme velmi silní a moje branky nebudou potřeba

Opětovně druholigový tým Bohemians 1905 nechce návrat do elitní soutěže uspěchat a v nadcházející sezóně se hodlá soustředit zejména na sportovní stránku věci.

Kádr „Klokanů“ prošel během léta řadou změn – deset hráčů klub opustilo, devět nových tváří přišlo. Mezi největší posily zelenobílých lze počítat Ondřeje Šimla, Michala Šmída či Václava Kalinu, jenž přišel z Mladé Boleslavi. „Jak jsme se v minulé sezoně v první lize nechtěli za každou cenu udržet, tak teď nechceme ani za každou cenu postoupit. To nejsou naše metody, my hrajeme fair play a chceme uspět hlavně sportovně,“ prozradil ředitel vršovického celku Ladislav Valášek.

Trenér Jozef Weber prozradil, že tým tentokráte absolvoval o něco delší letní přípravu: „Situace po sestupu nebyla ideální. Chtěli jsme mít prostor tým vybudovat, takže jsme začali s přípravou ve stejném termínu jako prvoligové týmy,“ nechal se slyšet bývalý asistent Františka Komňackého, jenž u týmu nahradil v jarní části Pavla Medynského.

Již ve středu od 19:00 změří Bohemka síly s italskou Parmou: „Hlavně pro naše mladší hráče to bude zkušenost k nezaplacení. Parma je přední tým italské soutěže. Na srovnání s týmem z první poloviny italské ligy se velmi těšíme,“ pokračoval kouč Weber. „Příležitost dostanou všichni, i mladší hráči. Třeba pro Šumského a Nerada bude takový zápas ohromnou školou. Diváci se určitě mají na co těšit,“ doplnil stratég.

Jak prozradil zkušený brankář Radek Sňozík, před mezinárodní konfrontací nervózní nebude a soustředí se převážně na soutěžní vstup do sezóny: „Vyloženě to nehrotím. Chceme být hlavně důstojným soupeřem, ale pro mě je důležitější neděle,“ pronesl šestatřicetiletý kapitán Radek Sňozík, jenž si v sezóně tradičně věří i na nějaké ty zásahy do černého, které by mohly přijít ať už z penalty či přímého kopu:„Jeden gól dám určitě. Ale věřím, že dopředu budeme velmi silní a moje branky nebudou potřeba. Hlavní je, abych jich co nejméně dostal,“ uzavřel Sňozík, jenž v minulém ročníku často bavil novináře a jeho hlášky, že by v daném utkání nechytil ani taxíka, již stačily zlidovět.

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace