eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Šmicer: Berbr je zlo! I proto vzniklo provolání NĚKOLIK (fotbalových) VĚT

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔28.11.2017

Berbr je zlo, hlásá Šmicer.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Přesně za dva týdny – v úterý 12. prosince – se uskuteční v Nymburce mimořádná volební valná hromada Fotbalové asociace ČR (FAČR). Kontroverzní vládce českého fotbalu Roman Berbr znovu oznámil svou kandidaturu na místopředsedu FAČR.

I když se v kuloárech spekuluje o tom, že by ji za jistých okolností mohl odvolat (zákulisím lítá – coby fáma? – jedna konkrétní částka), berme to tak, že Berbr kandidovat bude. Respektovaný internacionál a vítěz Ligy mistrů Vladimír Šmicer o něm nedávno v televizi Digi Sport v pořadu Česká ulička prohlásil, že je „pro místní fotbal zlem“. I proto lidé sdružení kolem iniciativy ČISTÝ FOTBAL přišli s peticí proti dalšímu působení Romana Berbra ve vedení tuzemského sportu číslo jedna. I proto na podporu této petice vzniklo provolání NĚKOLIK (FOTBALOVÝCH) VĚT.

„Já vidím Berbra jako zlo pro český fotbal. On říká, že si svojí pozici vypracoval. Ale jakým způsobem si svoji pozici vypracoval? Tomu bych oponoval,“ vyjádřil se jednoznačně Vladimír Šmicer pro Digi Sport.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace