eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slovo do pranice – musel být mistrovský tým Slavie rozprášen po pouhých devíti měsících?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Hráči, Pavel Procházka, Topstory 🕔27.2.2018

Jak na tom bude Slavia po třicátém kole?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY„Já tedy novému sportovnímu vedení Slavie fandím fakt hodně, ale jsou věci, nad kterými zůstává alespoň ten můj laický rozum stát,“ napsal na twitter před nedělním ligovým zápasem Slavia – Bohemians 1905 (1:0) věrný slávista Ondřej Kreml. A přidal ke svému názoru sestavu, kterou nový trenér červenobílých Jindřich Trpišovský do vršovického derby nasadil. Stojí za zmínku, že tento tweet „lajkla“ i dcera generálního ředitele Slavie Martina Kroba Kateřina.

Deli byl nemocný, Bořil distancovaný, budiž. Ale jinak na trávníku zůstali jen čtyři mohykáni z mistrovské party, kteří 27. května 2017 slavili na Strahově po utkání se Zbrojovkou Brno (4:0) nečekaný mistrovský titul. Hušbauer, Milan Škoda, Zmrhal a Sýkora, ten navíc na levém kraji obrany, kde za Šilhavého nehrával. Tecl, Ngadeu, Van Buren a náhradní brankář Kovář byli na lavičce.

Další? Kolář, Kúdela a Pokorný přestoupili do Slavie v zimě, Jugas, Stoch a Hromada v létě, Souček byl loni v květnu na hostování v Liberci. Z dalších náhradníků přišli do Edenu až v létě Sobol, Danny a Necid.

Co zbylo z úspěšného mužstva?

Loni, přesně před rokem, 5. března 2017 porazili slávisté v Edenu Plzeň 1:0 a nastartovali tak svou cestu k titulu. Důležitý gól dal tehdy dvě minuty před koncem obránce Frydrych, dnes v roli jakéhosi štvance, vyháněného z klubu pryč. Přitom průbojný Michal Frydrych střílel v klíčových chvílích veledůležité branky, ostatně i v posledním utkání proti Zbrojovce Brno (4:0) otevřel skóre. Často totiž býval jako smrtící kladivo připraven na „zadní“ tyči.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace