eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sledujete Vyšehrad? Plakát Laviho v národním dresu v novém HATTRICKU!

📁 Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔7.6.2017

Jakuba Štáfka znají lidé také jako Julia Lavického z Vyšehradu.

UPOUTÁVKA – Jak už jsme psali, do sobotního utkání České fotbalové ligy mezi FC Slavoj Vyšehrad a Loko Vltavín nastoupí za domácí Slavoj s číslem 10 na dresu Julius Lavický, hrdina seriálu Vyšehrad. Zápas začne v sobotu 10. června v 10.15 hodin na vyšehradském stadionu. Podle bookmakerů je reálné, že se Lavi při své premiéře v ČFL blýskne gólem.

Seriál Vyšehrad, nejvýraznější počin internetové televize Obbod, získal nečekaně velký ohlas. Ve středu 7. června se první řada seriálu završila premiérou desátého dílu, na který sobotní utkání naváže.

Zapojení Jakuba Štáfka v roli Julia Lavického do týmu FK Slavoj Vyšehrad bude tahákem nejen pro fanoušky fotbalu, a proto se dá na utkání předpokládat vysoká návštěvnost. Všichni, kdo přijdou, se budou moci v poločase zúčastnit tomboly o Laviho dresy či oblečení z jeho nové módní kolekce JL10.

MAGAZÍN HATTRICK, KTERÝ VYCHÁZÍ VE ČTVRTEK 8. ČERVNA 2017, PŘINÁŠÍ NOVÝ VELKÝ PLAKÁT „LAVIHO“ V ČESKÉM NÁRODNÍM DRESU. K MÁNÍ BUDE VE VŠECH DOBRÝCH TRAFIKÁCH UŽ OD ČTVRTKA!

-red-

(zdroj fotek: youtube.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace