eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavní útočníci, kteří budou v létě zadarmo

📁 Aktuálně, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔30.3.2016

IbrahimovićV příští sezóně už Ibru v dresu PSG nejspíš neuvidíme.

Jejich jména budí respekt mezi obránci na celém světě. V létě však přestupové částky trhat nebudou. Hned několika slavným útočníkům v létě končí smlouva. Někteří z nich už by ve svém věku mohli i uvažovat o konci kariéry. Přesto se budou ještě minimálně jednou stěhovat. Zde je výčet nejslavnějších střelců, kteří budou k mání zdarma.

Zlatan Ibrahimović

Švédský reprezentant si dobře uvědomuje, že má zřejmě poslední šanci na přestup do některého z top klubů anglické Premier League. Pokud by se nyní rozhodl prodlouži smlouvu v hlavním městě Francie, pak už by jej čekal v budoucnu zřejmě jen přestup do bohaté MLS. Ibra však stále válí v nejlepší formě a není téměř klubu, který by jej nechtěl ve svých řadách.

Letní přestup tak bude zcela na něm. Jedno je jisté, Manchester City jeho příští destinací nebude. Právě pod Pepem Guardiolou Zlatan nastupoval v Barceloně a po vyřazení z Ligy mistrů se s trenérem nepohodl. Zájem by však měl Manchester United, který bude v létě posilovat. Ve frontě na hvězdného kanonýra bude stát i Liverpool a Chelsea. Otázkou je, nakolik budou chtít na ostrovech trpět Zlatanovy manýry.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace