eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavii sice chválí, ale nemůžou jí přijít na jméno. „Klobouk dolů, co Praha v LM dokázala,“ řekl mistr světa Hummels

📁 Domácí fotbal, Homepage, TOP Články, Topstory 🕔12.12.2019

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY.Klobouk dolů před tím, co Praha ve skupině dokázala,“řekl po posledním zápase ve skupině F Ligy mistrů Borussia Dortmund – Slavia (2:1) slavný obránce německého týmu a mistr světa z roku 2014MatsHummels. Ostatně i na šále k utkání bylo napsáno „Borussia – Prag.“ Předešlá věta i ten nápis zcela vystihují celé účinkování českého šampiona v ChampionsLeague. Velké uznání za předvedené výkony, ale jakže se to vlastně jmenujete? To z pohledu velkých soupeřů. Nečekaně skvělé a statečné výkony, respekt slavných klubů, ale ani jedna výhra, pouhé dva body, tři domácí porážky a konec už před jarní částí evropských pohárů. Takhle se na to lze dívat poněkud přísnějším českým pohledem.

Slavia je sexy i heavy metal

Tuzemští novináři povětšinou hlavně chválí. Trpišovského Slavia je podle nich sexy, hraje totální fotbal, který přináší velké dobrodružství apod.

„Slavia ukázala cestu, po které by české kluby mohly kráčet: hrát nebojácně, přímočaře, prostě sexy,“ napsal třeba Jan Palička v MF Dnes.

„Totální fotbal, heavy metal, harakiri, velké fotbalové dobrodružství… Tomu, co předvádí Trpišovského Slavia, se říká různě. Dovedlo ji to k titulu, do Ligy mistrů, k opravdu velkým zápasům. Oboustranně velkým. Chyběla tomu lepší koncovka, proto jen dva body. Ale nuda to teda fakt nebyla.“ uvedl Luděk Mádl ze Seznamu Zprávy na svém facebookovém účtu.

Více na eFotbal.cz

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace