eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavie s Baníkem už v pátek na přání policistů?! Kdo vůbec tu ligu řídí – LFA, FAČR, nebo Policie ČR?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔14.11.2017

Kdo vůbec řídí první fotbalovou ligu?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Tak jsme se konečně od vedení HET ligy dozvěděli, v jakých termínech se bude hrát poslední podzimní, resp. předehrávané jarní, kolo, které je na programu první prosincový víkend. Třítýdenní lhůta sice nebyla opět dodržena, ale to není hlavní. Podle zdrojů efotbal.cz byl duel Slavia Praha – Baník Ostrava přeložen na pátek 1. prosince (hraje se od 19.30) údajně na přání policistů. Policie ČR si prý nepřeje kvůli přítomnosti stovek, možná tisíců, ostravských fanoušků kazit si v hlavním městě víkend.

Chápu, to by ty policejní služby vyšly asi na více peněz. Je také jasné, že ve všední den dorazí do Prahy z Ostravy a okolí mnohem méně příznivců, než by tomu bylo o víkendu. A asi je třeba se důkladně připravit na srocování nejrůznějších živlů, které vypukne v předvečer svátku svatého Mikuláše v úterý 5. prosince.

Kdo však tedy nejvyšší fotbalovou soutěž vůbec řídí? Ligová fotbalová asociace (LFA), Fotbalová asociace ČR (FAČR), nebo Policie ČR? Já vím, teď se mi možná dostane vysvětlení, že atraktivní duel Slavie s Baníkem si vybrala na páteční večer Česká televize. A že slávistům termín vyhovuje, protože se tak mohou lépe připravit na možná rozhodující zápas o postup do jarní části Evropské ligy s Astanou, který je pak v Edenu na programu ve čtvrtek 7. prosince. Náš zdroj nám však s předstihem sdělil, že prvním a hlavním důvodem přeložení utkání jsou policejní obavy a přání.

Ty jsou v poslední době vskutku pozoruhodné, viz nedávný zásah proti „Písni pro Martu“ během prezidentské návštěvy v Lipníku nad Bečvou.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace