eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia v Liberci, Sparta s Mladou Boleslaví, Plzeň na Slovácku, Manchester City – Manchester United!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, TOP Články, Topstory 🕔2.12.2019

PONDĚLÍ 2. PROSINCE 2019

9.35: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.40: Slavnostní vyhlášení Zlatého míče France Football 2019 (ankety o nejlepšího fotbalistu roku 2019 hrajícího v Evropě) v Paříži – Digi Sport 2.

20.00: TIKI-TAKA 18 (talk show po 18. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): 1. FSV Mainz/Mohuč – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 15. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): Cagliari Calcio – Sampdoria Janov (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): SM Caen – AS Nancy Lorraine (utkání 17. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Preston North End – FC West Bromwich Albion (utkání 19. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.45: FC Porto – FC Pacos de Ferreira (utkání 12. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 24.00 hodin.

21.50: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.

 

ÚTERÝ 3. PROSINCE 2019

13.00: TIKI-TAKA 18 (talk show po 18. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.  O2 TV Sport v 17.00 hodin.

15.00: US Cremonese – FC Empoli (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1. Záznam v 1.00 hodin.

18.55 (výkop 19.00): SCO Angers – Olympique Marseille Lyon (utkání 16. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00 (výkop 21.05): Olympique Lyon – OSC Lille (utkání 16. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: ACF Fiorentina – AS Cittadella (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

21.10 (výkop 21.15): FC Burnley – Manchester City (utkání 15. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

23.00 (záznam, výkop 21.00): FC Janov – FC Ascoli Calcio 1898 (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

23.15: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

 

STŘEDA 4. PROSINCE 2019

15.00: Sassuolo Calcio – AC Perugia Calcio (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): AS Saint Étienne – OGC Nice (utkání 16. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00 (výkop 21.05): FC Paris Saint-Germain – FC Nantes (utkání 16. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: Udinese Calcio – FC Boloňa (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

23.00 (záznam, výkop 21.00): SPAL 2013 Ferrara – US Lecce (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Manchester United Tottenham Hotspur(utkání 15. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

22.25 (relive, výkop 21.15): FC Liverpool – FC Everton (utkání 15. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

 

ČTVRTEK 5. PROSINCE 2019

18.00: FC Parma – Frosinone Calcio (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

19.35: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

19.40: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 19. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.05 (výkop 20.15): Dynamo PCO České Budějovice – SK Olympik Mělník (utkání 10. kola české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.20 hodin a v pátek v 6.00 hodin.

20.25 (výkop 20.30): FC Sheffield United – FC Newcastle United (utkání 15. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.00: Cagliari Calcio – Samdporia Janov (utkání 4. kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

22.25 (relive, výkop 21.15): FC Arsenal–FC Brighton & Hove Albion(utkání 15. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

 

PÁTEK 6. PROSINCE 2019

14.55: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 19 kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.10 (výkop 17.30): Bohemians Praha 1905 – Baník Ostrava (utkání 19. kola české ligy Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 0.40 hodin.

18.25 (výkop 18.30):Hamburger SV – 1. FC Heidenheim (utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Arminia Bielefeld –Karlsruher SC (utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.30: Fenerbahce Istanbul – Gencerbirligi (utkání 14. kola turecké Superligy) – Sport 2. Záznam ve 3.00 hodin.

18.55 (výkop 19.00): OSC Lille – Stade Brestois (utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

19.00 (výkop 19.30): Slovan Liberec – Slavia Praha (utkání 19. kola české ligy Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

20.15: Ajax Amsterdam – Willem II Tilburg (utkání 16. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Hertha BSC Berlín (utkání 14. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. 

20.40 (výkop 20.45): Inter Milán – AS Řím (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Olympique Nimes – Olympique Lyon (utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Millwall – Nottingham Forest (utkání 20. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): FC Villarreal – Atlético Madrid (utkání 16. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

21.30: Boavista Porto – Benfica Lisabon (utkání 13. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

 

SOBOTA 7. PROSINCE 2019

12.55 (výkop 13.00): Real Madrid – Espanyol Barcelona (utkání 16. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 22.55 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue (utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 20.30 hodin.

12.55 (výkop 13.00): SpVgg Greuther Fürth – VfL Bochum (utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): FC Everton– FC Chelsea (utkání 16. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.30: AFC Huddersfield Town – FC Leeds United (utkání 20. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

14.20 (výkop 14.30): FK Teplice – Fastav Zlín, Slezský FC Opava – FK Jablonec (utkání 19. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): Atalanta Bergamo – Hellas Verona (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

15.15 (výkop 15.30): ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Streda (utkání 18. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

15.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – Bayern Mnichov (utkání 14. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.  Záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): AFC Bournemouth – FC Liverpool (utkání 16. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.55 (výkop 16.00): FC Granada – Deportivo Alavés (utkání 16. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

16.00: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 6. kolo základních skupin) – ČT Sport.

16.40 (výkop 17.00): 1. FC Slovácko – Viktoria Plzeň (utkání 19. kola české Fortuna:ligy) –O2 TV Fotbal. Záznam ve 22.00 hodin.

17.00: FC Red Bull Salcburk – WSG Swarowski Tirol (utkání 17. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 7.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): HSC Montpellier – FC Paris Saint-Germain (utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Udinese Calcio – SSC Neapol (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.00: Galatasaray Istanbul – Alanyaspor (utkání 14. kola turecké Superligy) – Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Manchester City – Manchester United (utkání 16. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Bayer 04 Leverkusen –FC Schalke 04 (utkání 14. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): UD Levante – FC Valencie (utkání 16. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

20.15: PSV Eindhoven – Fortuna Sittard (utkání 16. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Tottenham Hotspur – FC Burnley (utkání 16. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): Lazio Řím – Juventus Turín (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona – Real Mallorca (utkání 16. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Watford – FC Crystal Palace (utkání 16. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

NEDĚLE 8. PROSINCE 2019

11.55 (výkop 12.00): SD Eibar – FC Getafe (utkání 16. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

12.15: Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam (utkání 16. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 22.00 hodin a v pondělí v 7.00 hodin.

12.25 (výkop 12.30): US Lecce – FC Janov (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC West Bromwich Albion – FC Swansea City (utkání 20. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 20.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): SC Regensburg/Řezno – FC St. Pauli (utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 20.00 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Real Betis Sevilla – Athletic Bilbao (utkání 16. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

14.20 (výkop 14.30): MFK Karviná – Sigma Olomouc, Dynamo České Budějovice. 1. FK Příbram (utkání 19. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.30: SK Puntigamer Sturm Graz/Štýrský Hradec – Cashpoint SCR Altach (utkání 17. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 1.

14.30: Trabzonspor – Antalyaspor (utkání 14. kola turecké Superligy) – Sport 2.

14.40 (výkop 15.00): FC Senica – MŠK Žilina (utkání 18. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

14.55 (výkop 15.00): FC Aston Villa – FC Leicester City (utkání 16. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 21.55 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Turín –FC Janov(utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Stade Remeš – AS Saint Étienne (utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): Union Berlín – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 14. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Real Valladolid – Real Sociedad San Sebastián (utkání 16. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

16.20 (relive, výkop 16.00): FC Curych – FC Servette Ženeva (utkání 17. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 1.

16.40 (výkop 17.00): Sparta Praha – FK Mladá Boleslav (utkání 19. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

17.00: FC Nantes – FC Dijon (utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC Brighton & Hove Albion– FC Wolverhampton Wanderers (utkání 16. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.55 (výkop 18.00): Werder Brémy – SC Paderborn 07 (utkání 14. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Sampdoria Janov – FC Parma (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): CD Leganés – Celta Vigo (utkání 16. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Boloňa – AC Milán (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Osasuna Pamplona – FC Sevilla (utkání 16. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

21.00: Belenenses Lisabon – FC Porto (utkání 13. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.35: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 19. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.25 hodin.

23.00 (záznam, výkop 18.30): Sporting CP Lisabon – FC Moreirense (utkání 13. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

 

PONDĚLÍ 9. PROSINCE 2019

8.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 19. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

16.30 (záznam, výkop v neděli v 17.00): Kasimpasa – Besiktas Istanbul (utkání 14. kola turecké Superligy) – Sport 1. Repríza ve 2.00 hodin.

19.05: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 6. kolo základních skupin) – NOVA Sport 1.

20.00: TIKI-TAKA 19 (talk show po 19. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): VfB Stuttgart – 1. FC Norimberk (utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC West Ham United – FC Arsenal (utkání 16. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.45: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 19. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace