eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia v Dortmundu a s Budějovicemi, Sparta v Ostravě, Plzeň s Teplicemi, Arsenal – Manchester City!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, TOP Články, Topstory 🕔9.12.2019

Fotbalový program od pondělí 9.prosince do pondělí 16. prosince 2019

PONDĚLÍ 9. PROSINCE 2019

8.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 19. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

16.30 (záznam, výkop v neděli v 17.00): Kasimpasa – Besiktas Istanbul (utkání 14. kola turecké Superligy) – Sport 1. Repríza ve 2.00 hodin.

19.05: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 6. kolo základních skupin) – NOVA Sport 1.

20.00: TIKI-TAKA 19 (talk show po 19. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): VfB Stuttgart – 1. FC Norimberk (utkání 16. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC West Ham United – FC Arsenal (utkání 16. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.45: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 19. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.

ÚTERÝ 10. PROSINCE 2019

12.00: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 6. kolo základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

13.00: TIKI-TAKA 19 (talk show po 19. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 17.00 hodin.

18.30 (výkop 18.55): FC Red Bull Salcburk – FC Liverpool, SSC Neapol – JRC Genk (utkání 6. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.00 (výkop 21.00): Borussia Dortmund – Slavia Praha (utkání 6. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.05 (výkop 20.15): Svarog FC Teplice – Sparta Praha (finálové utkání Poháru SFČR ve futsalu mužů) – ČT Sport. Záznam v 6.00 hodin.

20.50 (výkop 21.00): Inter Milán – FC Barcelona, FC Chelsea – OSC Lille, Borussia Dortmund – Slavia Praha, Ajax Amsterdam – FC Valencie, Olympique Lyon – RB Lipsko, Benfica Lisabon – Zenit Petrohrad (utkání 6. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

23.00: Sestřih z úterních utkání 6. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve 23.15 hodin.

STŘEDA 11. PROSINCE 2019

8.40: Sestřih z úterních utkání 6. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

14.45: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 6. kolo základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 v 1.00 hodin.

18.30 (výkop 18.55): Dinamo Záhřeb – Manchester City, Šachtar Doněck – Atalanta Bergamo (utkání 6. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.20 (výkop 21.00): Bayern Mnichov – Tottenham Hotspur (utkání 6. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.50 (výkop 21.00): Club Bruggy – Real Madrid, Bayer 04 Leverkusen – Juventus Turín, Bayern Mnichov – Tottenham Hotspur, FC Paris Saint-Germain – Galatasaray Istanbul, Atlético Madrid – Lokomotiv Moskva, Olympiakos Pireus – Crvena Zvezda Bělehrad (utkání 6. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

23.00: Sestřih ze středečních utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve 23.15 hodin.

ČTVRTEK 12. PROSINCE 2019

8.50: Sestřih ze středečních utkání 6. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

15.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 20. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.35 hodin.

17.30: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 6. kolo základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.35 (výkop 18.55): Standard Lutych – FC Arsenal (utkání 6. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.40 (výkop 18.55): FC Getafe – FK Krasnodar (utkání 6. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 21.00): Slovan Bratislava – SC Braga (utkání 6. kola základních skupin Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

20.55 (výkop 21.00): Borussia Mönchengladbach – Basaksehir Istanbul (utkání 6. kola základních skupin Evropské ligy plus sestřih z ostatních čtvrtečních zápasů) – ČT Sport. Záznam v pátek v 6.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): AS Řím – AC Wolfsberger (utkání 6. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Glasgow Rangers – BSC Young Boys Bern (utkání 6. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 6. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 1.

PÁTEK 13. PROSINCE 2019

16.40: Sestřih ze čtvrtečních utkání 6. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 2.

17.55(výkop 18.00): FK Mladá Boleslav– FK Jablonec (utkání 20. kola české ligy Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30):FC Erzgebirge Aue – SC Regensburg/Řezno (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): VfL Bochum –Hannover 96 (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): TSG 1899 Hoffenheim – FC Augsburg (utkání 15. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. 

20.40 (výkop 20.45): OSC Lille – HSC Montpellier (utkání 18. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Charlton Athletic– FC Hull City (utkání 22. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): Deportivo Alavés– CD Leganés (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

SOBOTA14. PROSINCE 2019

12.55 (výkop 13.00): FC Granada – UD Levante (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Heidenheim – Arminia Bielefeld (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 20.30 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Karlsruher SC – SpVgg Greuther Fürth (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 22.25 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Liverpool – FC Watford (utkání 17. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

14.20 (výkop 14.30): Slovan Liberec– MFK Karviná, Sigma Olomouc -Bohemians Praha 1905, Fastav Zlín– Slezský FC Opava, 1. FK Příbram – 1. FC Slovácko (utkání 20. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): Brescia Calcio – US Lecce (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov– Werder Brémy (utkání 15. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00):FC Chelsea – AFC Bournemouth (utkání 17. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.55 (výkop 16.00): Real Sociedad San Sebastián – FC Barcelona (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

16.00: FC Bristol City – FC Blackburn Rovers (utkání 22. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1.

16.00: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 6. kolo základních skupin) – ČT Sport.

16.30 (výkop 17.00): Baník Ostrava – Sparta Praha (utkání 20. kola české Fortuna:ligy) –O2 TV Fotbal.

17.30:FC Méty– Olympique Marseille (utkání 18. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): SSC Neapol – FC Parma (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.00: Galatasaray Istanbul – Ankaragücü (utkání 15. kola turecké Superligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 24.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Southampton– FC West Ham United (utkání 17. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Fortuna Düsseldorf –RB Lipsko (utkání 15. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Athletic Bilbao – SD Eibar (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

19.00: Benfica Lisabon – FC Famalicao (utkání 14. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Leicester City – FC Norwich City (utkání 17. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): FC Janov– Sampdoria Janov (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.45: FC Twente Enschede – Vitesse Arnhem (utkání 17. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 8.45 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Atlético Madrid – Osasuna Pamplona (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Sheffield United – FC Aston Villa (utkání 17. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

NEDĚLE 15. PROSINCE 2019

11.55 (výkop 12.00): FC Getafe – Real Valladolid (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): Hellas Verona – FC Turín (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Motherwell – FC Glasgow Rangers (utkání 18. kola skotské Premiership) –Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 20.00 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Celta Vigo – Real Mallorca (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

14.10 (výkop 14.30): Viktoria Plzeň – FK Teplice (utkání 20. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

14.30: Feyenoord Rotterdam – PSV Eindhoven (utkání 17. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 22.00 hodin.

14.30: Sivasspor – Fenerbahce Istanbul (utkání 15. kola turecké Superligy) – Sport 1. Záznam ve 23.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Manchester United – FC Everton (utkání 17. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 21.55 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Juventus Turín –Udinese Calcio (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

15.05 (výkop 15.00): Girondins Bordeaux – Racing Štrasburk (utkání 18. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach (utkání 15. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 22.25 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Espanyol Barcelona – Real Betis Sevilla (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

16.15 (relive, výkop 16.00): FC Luzern – FC Basilej 1893 (utkání 18. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.

16.40 (výkop 17.00): Slavia Praha – Dynamo České Budějovice (utkání 20. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

16.45: AZ Alkmaar – Ajax Amsterdam (utkání 17. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

17.00: Olympique Lyon – FC Stade Rennes (utkání 18. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.00: Besiktas Istanbul – Malatyaspor (utkání 15. kola turecké Superligy) – Sport 1. Záznam v 1.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Arsenal– Manchester City (utkání 17. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.55 (výkop 18.00): FC Schalke 04– Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 15. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): AS Řím – SPAL 2013 Ferrara (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Sevilla– FC Villarreal (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): ACF Fiorentina – Inter Milán (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport2.

20.55 (výkop 21.00): FC Valencie – Real Madrid (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

21.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 20. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.25 hodin.

PONDĚLÍ 16. PROSINCE 2019

9.15: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z20. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

12.00: Los osmifinále Ligy mistrů v Nyonu – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, Eurosport 1.

13.00: Los šestnáctifinále Evropské ligy v Nyonu – Eurosport 1.

18.00: Tranbzonspor – Denizlispor(utkání 15. kola turecké Superligy) – Sport 1.  Sport 2 záznam ve 23.15 hodin.

20.00: TIKI-TAKA 20 (talk show po 20. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): SV Darmstadt 98 – VfB Stuttgart (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): Cagliari Calcio – Lazio Řím (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): EA Guingamp – ES Troyes (utkání 18. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Crystal Palace – FC Brighton& Hove Albion (utkání 17. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.45: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 20. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace