eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia v Barceloně a s Teplicemi, Sparta v Jablonci, Plzeň s Libercem, Bayern-Dortmund, Liverpool-City!

📁 Aktuálně, Homepage, TOP Články, Topstory 🕔4.11.2019

PONDĚLÍ 4. LISTOPADU 2019

17.40 (výkop 18.00): Fastav Zlín – Viktoria Plzeň (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: TIKI-TAKA 15 (talk show po 15. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: Fortuna Kolín nad Rýnem – Alemannia Cáchy (utkání 16. kola německé Regionální ligy Západ) – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): VfL Bochum – 1. FC Norimberk (utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): SPAL 2013 Ferrara – Sampdoria Janov (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Stoke City – FC West Bromwich Albion (utkání 15. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): AC Le Havre – AS Nancy-Lorraine (utkání 13. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

21.45: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 15. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.

 

ÚTERÝ 5. LISTOPADU 2019

10.50: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 15. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

13.00: TIKI-TAKA 15 (talk show po 15. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

18.00 (výkop 18.55): FC Barcelona – Slavia Praha (utkání 4. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

18.45 (výkop 18.55): FC Barcelona – Slavia Praha, Zenit Petrohrad – RB Lipsko (utkání 4. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.50 (výkop 21.00): FC Chelsea – Ajax Amsterdam, FC Liverpool – KRC Genk, Borussia Dortmund – Inter Milán, SSC Neapol – FC Red Bull Štrasburk, Olympique Lyon – Benfica Lisabon, FC Valencie – OSC Lille (utkání 4. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

21.30 (výkop 21.00): Borussia Dortmund – Inter Milán (utkání 4. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

23.05: Sestřih z úterních utkání 4. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve 23.15 hodin.

 

STŘEDA 6. LISTOPADU 2019

9.50: Sestřih z úterních utkání 4. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

16.35 (výkop 16.50): Vitória Guimaraes – FC Arsenal (utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v 0.15 hodin.

18.30 (výkop 18.55): Bayern Mnichov – Olympiakos Pireus, Lokomotiv Moskva – Juventus Turín (utkání 4. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.20 (výkop 21.00): Real Madrid – Galatasaray Istanbul (utkání 4. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.50 (výkop 21.00): Bayer 04 Leverkusen – Atlético Madrid, FC Paris Saint-Germain – Club Bruggy, Real Madrid – Galatasaray Istanbul, Crvena Zvezda Bělehrad – Tottenham Hotspur, Atalanta Bergamo – Manchester City, Dinamo Záhřeb – Šachtar Doněck (utkání 4. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

23.00: Sestřih ze středečních utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve 23.15 hodin.

 

ČTVRTEK 7. LISTOPADU 2019

8.45: Sestřih ze středečních utkání 4. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

14.55: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 4. kolo základních skupin Evropské ligy) – ČT Sport.

16.30 (výkop 16.50): FC Astana – AZ Alkmaar (utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

17.30: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 15. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.35: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 16. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 23.55 hodin.

18.45 (výkop 18.55): LASK Linec – PSV Eindhoven (utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

18.50 (výkop 18.55): Lazio Řím – Celtic Glasgow (utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Wolverhampton Wanderers – Slovan Bratislava (utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy plus sestřih z ostatních čtvrtečních zápasů) – ČT Sport. Záznam ve 2.20 hodin a v pátek v 9.40 hodin. Slovenská RTVS 2 (Dvojka) ve 20.40 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – Partizan Bělehrad (utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Borussia Mönchengadbach – AS Řím (utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 1.

 

PÁTEK 8. LISTOPADU 2019

12.50: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 16. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

15.45: Sestřih ze čtvrtečních utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 2.NOVA Sport 1 v 1.00 hodin.

17.40 (výkop 18.00): FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905 (utkání 16. kola české ligy Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.10hodin. 

17.50 (výkop 18.00): Baník Ostrava – MFK Karviná (utkání 16. kola české ligy Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 18.30): FC St. Pauli – VfL Bochum (utkání 13. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30: Dynamo Drážďany – SV Wehen Wiesbaden (utkání 13. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.30: Fenerbahce Istanbul – Kasimpasa (utkání 11. kola turecké Superligy) – Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Kolín nad Rýnem – TSG 1899 Hoffenheim (utkání11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Sassuolo Calcio – FC Boloňa (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Norwich City – FC Watford (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastián – UD Leganés (utkání 13. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

 

SOBOTA 9. LISTOPADU 2019

10.10 (výkop 10.15): FC Slavoj Vyšehrad – FK Pardubice (utkání 15. kola české druhé ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam ve 3.20 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Deportivo Alavés – Real Valladolid (utkání 13. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): Holstein Kiel –Hamburger SV (utkání 13. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 21.55 hodin.

12.55 (výkop 13.00): VfL Osnabrück – VfB Stuttgart (utkání 13. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 20.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Chelsea – FC Crystal Palace (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.30: Nottingham Forest – FC Derby County (utkání 16. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1.

13.45 (výkop 14.00): MŠK Žilina – MFK Ružomberok (utkání 15. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

14.20 (výkop 14.30): Fastav Zlín – Sigma Olomouc (záznam ve 24.00 hodin), 1. FK Příbram – Slezský FC Opava (utkání 16. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): Hertha BSC Berlín – RB Lipsko (utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): FC Schalke 04 – Fortuna Düsseldorf (utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.

15.55 (výkop 16.00): FC Valencie – FC Granada (utkání 13. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.Záznam ve 23.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Tottenm Hotspur – FC Sheffield United (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

16.40 (výkop 17.00): FK Jablonec – Sparta Praha (utkání 16. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. 

17.25 (výkop 17.30): Stade Brestois– FC Paris Saint-Germain (utkání 13. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán – Hellas Verona (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.00: Gaziantep – Galatasaray Istanbul (utkání 11. kola turecké Superligy) – Sport 2. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30):FC Leicester City – FC Arsenal (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Bayern Mnichov – Borussia Dortmund (utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SD Eibar – Real Madrid (utkání 13. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

19.00: CD Santa Clara – Benfica Lisabon (utkání 11. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Southampton – FC Everton (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): SSC Neapol – FC Janov (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona – Celta Vigo (utkání 13. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Newcastle United – AFC Bournemouth (utkání 12. kola anglické Premier League) –   Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

22.30: CA Colón – Independiente del Valle (finálové utkání jihoamerického Poháru osvoboditelů/Copa Libertadores) – Sport 1.

 

NEDĚLE 10. LISTOPADU 2019

11.55 (výkop 12.00): Real Mallorca– FC Villarreal (utkání 13. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

12.15: Ajax Amsterdam – FC Utrecht (utkání 13. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): Cagliari Calcio – ACF Fiorentina (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Cardiff City – FC Bristol City (utkání 16. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 20.10 hodin.

13.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – Werder Brémy (utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Athletic Bilbao – CD Levante (utkání 13. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

14.00 (výkop 14.30): Viktoria Plzeň – Slovan Liberec (utkání 16. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport.

14.00 (výkop 14.30): Viktoria Plzeň – Slovan Liberec, Dynamo České Budějovice – 1. FC Slovácko (utkání 165. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.30: Willem II Tilburg – PSV Eindhoven (utkání 13. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.30: Trabzonspor – Alanyaspor (utkání 11. kola turecké Superligy) – Sport 2.

14.40 (výkop 15.00): FC Vion Zlaté Moravce – ŠK Slovan Bratislava (utkání 15. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

14.55 (výkop 15.00): FC Wolverhampton Wanderers – FC Aston Villa (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 22.00 hodin.

15.05 (výkop 15.00): FC Stade Rennes – SC Amiens (utkání 13. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – Bayer 04 Leverkusen (utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): Atlético Madrid – Espanyol Barcelona (utkání 13. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

16.00: FC Lugano – FC Basilej 1893 (utkání 14. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2.

16.30 (výkop 17.00): Slavia Praha – FK Teplice (utkání 16. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

16.45: Feyennord Rotterdam – RKC Waalwijk (utkání 13. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

17.00: FC Nantes – AS Saint Étienne (utkání 13. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.00: Besiktas Istanbul – Denizlispor (utkání 11. kola turecké Superligy) – Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC Liverpool – Manchester City (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.55 (výkop 18.00): SC Freiburg – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): FC Parma – AS Řím (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.00 (relive, výkop 17.00): RZ Pellets WAC – FC Red Bull Salcburk (utkání 14. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Getafe – Osasuna Pamplona (utkání 13. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.
20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – AC Milán (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla – FC Sevilla (utkání 13. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

21.00: FC Seattle Sounders – FC Toronto (finálové utkání play off americké MLS) – NOVA Sport 1.

22.00: Boavista Porto – FC Porto (utkání 11. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.20: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 16. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.20 hodin.

24.00 (záznam, výkop 19.30): Sporting CP Lisabon – Belenenses Lisabon (utkání 11. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

 

PONDĚLÍ 11. LISTOPADU 2019

10.20: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 16. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

15.10: Pozvánka na kvalifikační utkání ME 2020 – ČT Sport. Repríza v 5.30 hodin.

20.00: TIKI-TAKA 16 (talk show po 16. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): AFC Harrogate Town – FC Portsmouth (utkání 1. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): AF Rodez – RC Lens (utkání 14. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

21.40: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 16. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace