eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Slavia – Sparta, Plzeň – Liberec, ME v malém fotbale!

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔22.9.2015

kameraTV PROGRAM V DOBĚ OD 21. ZÁŘÍ DO 28. ZÁŘÍ 2015

PONDĚLÍ 21. ZÁŘÍ 2015

11.05: Studio fotbal – Dohráno (souhrn ze 7. kola Synot ligy) – ČT Sport.

18.00: Korona Kielce – Gornik Leczna (utkání 9. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2. Záznam ve 24.00 hodin.

ÚTERÝ 22. ZÁŘÍ 2015

10.55 (výkop 11.00): Česko – Španělsko (utkání ME v malém fotbalu v Chorvatsku) – ČT Sport. Záznam v 0.05 hodin.

19.00: Slovensko – Ázerbájdžán (utkání ME v malém fotbalu v Chorvatsku) – Slovak Sport TV 1.

19.45 (výkop 20.00): Bayern Mnichov – VfL Wolfsburg (utkání 6. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.00: Atlético Madrid – FC Getafe (utkání 5. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.00: Espanyol Barcelona – FC Valencie (utkání 5. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): Aston Villa – Birmingham City (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Capital One Cupu) – NOVA Sport 1.

20.45: Udinese Calcio – AC Milán (utkání 5. kola italské Serie A) – Sport 2.

21.00: FC Paris Saint-Germain – EA Guingamp (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

22.00: FC Granada – Real Sociedad San Sebastian (utkání 5. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

22.00 (záznam, výkop 20.00): Hertha Berlín – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 6. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

22.00: Slovensko – Lotyšsko (utkání ME v malém fotbalu v Chorvatsku) – Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2.

STŘEDA 23. ZÁŘÍ 2015

10.55 (výkop 11.00): Česko – Belgie (utkání MR v malém fotbalu v Chorvatsku) – ČT Sport. Záznam ve 24.00 hodin.

18.20: AS Trenčín – MŠK Žilina (utkání 10. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská Dajto.

19.45 (výkop 20.00): Hoffenheim 1899 – Borussia Dortmund (utkání 6. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.00: Celta Vigo – FC Barcelona (utkání 5. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.00: UD Levante –SD Eibar (utkání 5. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.00: Rayo Vallecano – Sporting Gijón (utkání 5. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.00: Zemplín Michalovce – Slovan Bratislava (utkání 10. kola slovenské Fortuna ligy) – Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2..

20.15 (výkop 20.30):  SV Ried – AC Wolfsberger (utkání 2. kola Rakouského poháru/ÖFB Samsung Cupu) – rakouská ORF 1.

20.40 (výkop 20.45): Tottenham Hotspur – FCArsenal (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Capital One Cupu) – NOVA Sport 1.

20.45: Sampdoria Janov – AS Řím (utkání 5. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.45: Juventus Turín – Frosinone Calcio (utkání 5. kola italské Serie A) – Sport 2.

21.00: Athletic Bilbao – Real Madrid (utkání 5. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

22.00: UD Las Palmas – FC Sevilla (utkání 5. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

22.00: FC Málaga – FC Villarreal (utkání 5. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

22.00 (záznam, výkop 20.00): Schalke 04 – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 6. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

22.00: Slovensko – Portugalsko (utkání ME v malém fotbalu v Chorvatsku) – Slovak Sport TV 1.

ČTVRTEK 24. ZÁŘÍ 2015

17.00: Slovensko – Anglie (utkání ME v malém fotbalu v Chorvatsku) – Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2.

18.45: SC Montpellier Hérault – AS Monako (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

20.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 8. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

20.15: RB Lipsko – SC Freiburg (utkání 8. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.45: SC Empoli – Atalanta Bergamo (utkání 5. kola italské Serie A) – Sport 1.

22.00: Betis Sevilla – Deportivo La Coruňa (utkání 5. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

1.00 (záznam, výkop ve 22.00): Česko – Řecko (utkání ME v malém fotbalu v Chorvatsku) – ČT Sport, další záznam ve čtvrtek v 8.40 hodin.

PÁTEK 25. ZÁŘÍ 2015

17.45 (výkop 18.00): Wisla Krakov – Korona Kielce (utkání 10. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2. Záznam ve 3.15 hodin.

19.40: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 8. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

20.00: Spartak Trnava – ViON Zlaté Moravce (utkání 11. kola slovenské Fortuna ligy) – Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2.

20.05 (výkop 20.15): FK Jablonec – FK Mladá Boleslav (utkání 8. kola synot ligy) – ČT Sport.

20.30: 1. FC Kolín nad Rýnem – FC Ingolstadt (6. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30:  FC Valencie – FC Granada (utkání 6. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.30:  Stade Remeš – LOSC Lille (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. Na Sport 2 záznam od 1.00 hodin.

1.00: New York Red Bulls – Orlando City (utkání 30. kola americké MLS) – Eurosport 2.

SOBOTA 26. ZÁŘÍ 2015

13.00: CSKA Moskva – Lokomotiv Moskva (utkání 10. kola ruské Premier Ligy) – Slovak Sport TV 1.

13.00: FC Elche – AE Palma (utkání 3. kola španělské Primera División ve futsale) – Sport 1. Záznam ve 4.00 hodin.

13.40 (výkop 13.45): Tottenham Hotspur – Manchester City (utkání 7. kola anglické Premier League) – O2 Sport (záznam od 14.55 hodin), Digi Sport.

15.15 (výkop 15.30): Mohuč 05 – Bayern Mnichov (utkání 7. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.30: Sigma Olomouc –  Fastav Zlín (utkání 8. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

15.30: Dukla Praha – Zbrojovka Brno (utkání 8. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

15.30: 1. FK Příbram – Vysočina Jihlava (utkání 8. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

15.30: 1. FC Slovácko  – Bohemians Praha 1905 (utkání 8. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

15.30: FK Teplice – Baník Ostrava (utkání 8. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

15.55 (výkop 16.00):  Leicester City – FC Arsenal (utkání 7. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

16.00: FC Barcelona – UD Las Palmas (utkání 6. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

17.30 (výkop 18.15):  Viktoria Plzeň – Slovan Liberec (utkání 8. kola Synot ligy a sestřih sobotních zápasů) – ČT Sport.

17.30: FC Nantes – FC Paris Saint-Germain (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) –  Sport 1. Záznam na Sport 2 ve 2.30 hodin.

18.00: AS Řím – FC Carpi 1909 (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 2.

18.00: Spartak Moskva – Zenit Petrohrad (utkání 10. kola ruské Premier Ligy) – Slovak Sport TV 1.

18.15: Real Madrid – FC Málaga (utkání 6. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): Newcastle United – FC Chelsea (utkání 7. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

18.30: HSV Hamburk – Schalke 04 (utkání 7. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Liverpool – Aston Villa (utkání 7. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Manchester United – AFC Sunderland (utkání 7. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.  Na Digi Sport ve 22.30 hodin.

20.30: FC Sevilla – Rayo Vallecano  (utkání 6. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.30: FC Villarreal – Atlético Madrid (utkání 6. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.30: FC Toronto – Chicago Fire (utkání 30. kola americké MLS) – Eurosport 2.

20.45: SSC Neapol – Juventus Turín (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam na Sport 1 ve 2.00 hodin.

22.00: SD Eibar – Celta Vigo (utkání 6. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

22.30(záznam, výkop 16.00): FC Southampton – Swansea City (utkání 7. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.

23.00: Montreal Impact – DC United (utkání 30. kola americké MLS) – Eurosport 2.

NEDĚLE 27. ZÁŘÍ 2015

12.00:  Sporting Gijón – Betis Sevilla (utkání 6. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

12.30:  FC Janov – AC Milán (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam v 0.45 hodin.

14.30 (výkop 15.00): Slavia Praha – Sparta Praha (utkání 8. kola Synot ligy) – O2 Sport.

15.00:  FC Turín – FC Palermo (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.30:  Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Hertha Berlín (utkání 7. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.00: Deportivo La Coruňa – Espanyol Barcelona (utkání 6. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

16.00 (výkop 16.30):  Admira Vídeň – Sturm Štýrský Hradec (utkání 9. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Watford – Crystal Palace (utkání 7. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport. Záznam na O2 Sport od 17.55 hodin, na Digi Sport 2 od 22.10 hodin.

17.00: EA Guingamp – AS Monako (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

17.30: Borussia Dortmund – SV Darmstadt (utkání 7. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

18.15: FC Getafe – UD Levante (utkání 6. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

18.45 (záznam, výkop14.30): Feyenoord Rotterdam – PEC Zwolle (utkání 7. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 2. Na Sport 1 ve 22.45 hodin, další záznam na Sport 2 ve 4.00 hodin.

20.30: Real Sociedad San Sebastian – Athletic Bilbao (utkání 6. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.45 : Inter Milán – ACF Fiorentina (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 1.  

22.00: Studio fotbal – Dohráno (souhrn z  8. kola Synot ligy) – ČT Sport.

23.00:  Sporting Kansas City – FC Seattle Sounders (utkání 30. kola americké MLS) – Eurosport.

1.00: San Jose Earthquakes – Real Salt Lake (utkání 30. kola americké MLS) – Eurosport.

PONDĚLÍ 28. ZÁŘÍ 2015

6.40:  Studio fotbal – Dohráno (souhrn z 8. kola Synot ligy) – ČT Sport.

18.00: Pogoň Štětín – Jagiellonia Bialystok (utkání 10. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2. Záznam v 1.15 hodin.

20.00 (výkop 20.15):  Eintracht Braunschweig – Greuther Fürth (utkání 9. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.55 (výkop 21.00): West Bromwich Albion – FC Everton (utkání 7. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

POZNÁMKA: TV Tipsport vysílá mj. i utkání české, německé, italské, francouzské, portugalské, nizozemské, turecké, rumunské, švédské, dánské, islandské,  druhé německé, druhé české či české juniorské ligy.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace