eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia s LM Číňany baví. Plán B? Pražská „S“ v rodině: Slavia (skoro) tchánovi Kellnerovi, Sparta (skoro) zeti Křetínskému?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Procházka ligovým děním, TOP Články, Topstory 🕔15.10.2019

PROCHÁZKA LIGOVÝM DĚNÍM. Přestože minulý týden byla v lize reprezentační pauza, mluvilo se o jejím lídrovi. Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek 10. října v televizi Barrandov, jak známo, řekl, že v reakci na vypovězení smlouvy mezi Prahou a Pekingem má Čína mimo jiné ukončit financování fotbalové Slavie Praha.  Takový krok logicky vyvolal nejen ve slávistickém táboře řadu spekulací, jak to opravdu je a jestli prezident trochu nepřeháněl a neposunul nějakou informaci o stupeň výš, než odpovídá současné realitě.

Pravdou je, že Slavia v Lize mistrů Číňany zatím nesporně baví. A plán B, kdyby přece jen časem odešli? Mluví se i o případném velkém návratu nejbohatšího Čecha a slávisty Petra Kellnera, který klub už jednou v 90. letech prostřednictvím PPF vlastnil a využil to i v reklamě na tehdejší kuponovou privatizaci.

Jak bylo řečeno, v médiích i na sociálních sítích se objevila spousta informací, spekulací, jak to skutečně se Slavií a čínskými majiteli je a jak by to v brzké budoucnosti mohlo být.

Poměrně značný ohlas vzbudila o víkendu zajímavá analýza na facebookové skupině „Pepi Bican“ pod názvem „DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ!“

Více na eFotbal.cz,,,

 

Zdroj fotky: slavia.cz

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace