eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia s Jabloncem dvakrát během deseti dnů! Handl asi letos nehrozí. Pomůžou slávisté do EL Spartě?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔26.4.2018

Slavia si to v pohárovém finále rozdá s Jabloncem.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Druhé semifinále Poháru FAČR/MOL CUPu Zlín – Jablonec (0:1) rozhodlo o tom, že ve středu 9. května se vítězní Peltovi Severočeši utkají ve finále s pražskou Slavií. Vítěz má zaručen postup do základní skupiny Evropské ligy, i když jsou tu ještě jiné možnosti. Zajímavé také je, že se slávisté s Jabloneckými utkají v květnu dvakrát deset dní po sobě! Nejprve tedy ve středu 9. května v MOL Cupu a za deset dní na to, v sobotu 19. května, v předposlední ligovém kole v Edenu.

Kde se bude hrát pohárové finále, nebylo bezprostředně po skončení druhého semifinále ještě jasné. V diskusích padala místa jako Teplice, Plzeň, Mladá Boleslav, ale také Eden. To by sice zvýhodnilo domácí Slavii, zase by se však finále druhé největší české soutěže hrálo v nejdůstojnější možné atmosféře a s nejvyšší možnou návštěvou. Loni, když Slavia mířila do finále (nakonec vypadla v Edenu v semifinále po porážce 0:1 s pozdějším vítězem MOL CUPu Zlínem), mluvil šéf červenobílých Jaroslav Tvrdík o tom, že v případě slávistického postupu do finále by se v Edenu hrálo, že to prý měl předjednané.

Letos těžko říci, asi by s tím musel souhlasit FK Jablonec a Miroslav Pelta, byť už od loňska není předsedou FAČR. A ten prý prosazuje sice Prahu, ale stadion na Letné.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fkjablonec.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Plakátové číslo s kronikou právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace