eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia s Interem Milán a Karvinou, Sparta v Příbrami, Plzeň s Bohemians, Atlético-Barcelona, los ME 2020!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, TOP Články, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔25.11.2019

Televizní fotbalový program od pondělí 25. listopadu do pondělí 2. prosince 2019

PONDĚLÍ 25. LISTOPADU 2019

8.45: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství ze 17. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): 1. FC Slovácko – FK Jablonec (utkání 17. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

18.00 (záznam, výkop v neděli ve 13.15): Hamilton Academical – FC Glasgow Rangers (utkání 14. kola skotské Premiership) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.15: TIKI-TAKA 17 (talk show po 17. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: SSV Ulm 1846 – Kickers Offenbach (utkání 18. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport1.de.

20.25 (výkop 20.30): Hannover 96 – SC Darmstadt 98 (utkání 14. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): SPAL 2013 Ferrara – FC Janov (utkání 13. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): AC Le Havre – EA Guingamp (utkání 15. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Aston Villa – FC Newcastle United (utkání 13. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.45: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství ze 17. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.

ÚTERÝ 26. LISTOPADU 2019

14.50: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 5. kolo základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

14.35: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství ze 17. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

13.00: TIKI-TAKA 17 (talk show po 17. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.  O2 TV Sport v 17.00 hodin.

18.30 (výkop 18.55): Galatasaray Istanbul – Club Bruggy, Lokomotiv Moskva – Bayer 04 Leverkusen (utkání 5. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.20 (výkop 21.00): Real Madrid – FC Paris Saint-Germain (utkání 5. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.50 (výkop 21.00): Juventus Turín – Atlético Madrid, Tottenham Hotspur – Olympiakos Pireus, Real Madrid – FC Paris Saint-Germain, Manchester City – Šachtar Doněck, Crvena Zvezda Bělehrad – Bayern Mnichov, Atalanta Bergamo – Dinamo Záhřeb (utkání 5. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

22.05: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 5. kolo základních skupin Evropské ligy) – ČT Sport.

23.00: Sestřih z úterních utkání 5. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve 23.15 hodin.

STŘEDA 27. LISTOPADU 2019

8.25: Sestřih z úterních utkání 5. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

14.50: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 5. kolo základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.NOVA Sport v 0.30 hodin.

18.30 (výkop 18.55): FC Valencie – FC Chelsea, Zenit Petrohrad – Olympique Lyon (utkání 5. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.00 (výkop 21.00): Slavia Praha – Inter Milán (utkání 5. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.50 (výkop 21.00): FC Barcelona – Borussia Dortmund, FC Liverpool – SSC Neapol, Slavia Praha – Inter Milán, RB Lipsko – Benfica Lisabon, KRC Genk – FC Red Bull Salcburk, OSC Lille – Ajax Amsterdam (utkání 5. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

23.00: Sestřih ze středečních utkání 5. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve 23.15 hodin.

ČTVRTEK 28. LISTOPADU 2019

8.50: Sestřih ze středečních utkání 5. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

15.35: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 5. kolo základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

16.30 (výkop 16.50): FC Astana – Manchester United (utkání 5. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

16.35 (výkop 16.55): FK Krasnodar – FC Basilej 1893 (utkání 5. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

18.30 (výkop 18.55): Besiktas Istanbul – Slovan Bratislava (utkání 5. kola základních skupin Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

18.50 (výkop 18.55): SC Braga – Wolverhampton Wanderers (utkání 5. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.50 (výkop 18.55): Basaksehir Istanbul – AS Řím (utkání 5. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

20.10: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 17. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.15: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 18. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 0.50 hodin.

20.40 (výkop 21.00): FC Arsenal – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 5. kola základních skupin Evropské ligyplus sestřih z ostatních čtvrtečních zápasů) – ČT Sport.Záznam ve 3.25 hodin a v pátek v 8.35 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Sporting CP Lisabon – PSV Eindhoven (utkání 5. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Lugano – FC Kodaň (utkání 5. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 5. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 1.

23.45: Čtvrtfinálové utkání MS 2019 v plážovém fotbale v Paraguayi – ČT Sport. Záznam v 6.55 hodin.

PÁTEK 29. LISTOPADU 2019

10.25: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 18. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

14.40: Sestřih ze čtvrtečních utkání 5. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 v 18.15 hodin.

17.40 (výkop 18.00): Baník Ostrava – Slezský FC Opava (utkání 18. kola české ligy Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 2.10  v sobotu v 6.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30):VfL Osnabrück – Hamburger SV (utkání 15. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30: Karlsruher SC –SSV Jahn Regensburg/Řezno (utkání 15. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): FC Schalke 04 – Union Berlín (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. 

20.40 (výkop 20.45): FC Swansea City – FC Fulham (utkání 19. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): Celta Vigo – Real Valladolid (utkání 15. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Maldon &Tiptree – FC Newport County (utkání 2. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.

SOBOTA 30. LISTOPADU 2019

12.55 (výkop 13.00): Deportivo Alavés – Real Madrid (utkání 15. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Norimberk – SV Wehen Wiesbaden (utkání 15. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 22.25 hodin.

12.55 (výkop 13.00): VfL Bochum – FC Erzgebirge Aue (utkání 15. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 20.30 hodin.

13.15 (výkop 13.30): FC DAC 1904 Dunajská Streda – FC Nitra (utkání 17. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

13.25 (výkop 13.30): FC Newcastle United – Manchester City (utkání 14. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.30: FC Charlton Athletic – FC Sheffield Wednesday (utkání 19. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1. Záznam ve 22.00 hodin.

14.20 (výkop 14.30): Sigma Olomouc – Slovan Liberec (záznam ve 24.00), Fastav Zlín – 1. FC Slovácko (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.25 (výkop 14.30): FC Sochaux – ES Troyes (utkání 16. kola druhé francouzské Ligue 2) – NOVA Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): Brescia Calcio – Atalanta Bergamo (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.  Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Hertha BSC Berlín– Borussia Dortmund (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.  Záznam ve 23.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Chelsea – FC West Ham United (utkání 14. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.55 (výkop 16.00): Real Sociedad San Sebastián – SD Eibar (utkání 15. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

16.40 (výkop 17.00): 1. FK Příbram – Sparta Praha (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

17.25 (výkop 17.30): Racing Štrasburk – Olympique Lyon (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.40: Los ME 2020 v Bukurešti – ČT Sport. Záznam ve 2.35 hodin.

17.55 (výkop 18.00): FC Janov – FC Turín (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): FC Southampton – FC Watford (utkání 14. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Bayern Mnichov – Bayer 04 Leverkusen (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Real Mallorca – Real Betis Sevilla (utkání 15. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

19.45 (relive, výkop 19.00): Benfica Lisabon – CS Marítimo (utkání 12. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

19.55 (výkop 20.00). Stade Remeš – Girondins Bordeaux (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.  Záznam v neděli v 9.00 hodin.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Liverpool – FC Brighton & Hove Albion (utkání 14. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.30 (záznam, výkop 18.00): Göztepe – Fenerbahce Istanbul (utkání 13. kola turecké Superligy) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): ACF Fiorentina – US Lecce (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Valencie – FC Villarreal (utkání 15. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00): Tottenham Hotspur – AFC Bournemouth (utkání 14. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

22.30: Semifinálové utkání MS 2019 v plážovém fotbale v Paraguayi – ČT Sport.

NEDĚLE 1. PROSINCE 2019

8.00: Kuang-čou Evergrande Tchao-pao–Šanghaj Greenland Šen-chua (utkání posledního, 30. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

8.00: Šanghaj SIPG –Šen-čen-š(utkání posledního, 30. kola čínské Superligy) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 22.00 hodin.

11.55 (výkop 12.00): FC Sevilla – CD Leganés (utkání 15. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

12.15: FC Twente Enschede – Ajax Amsterdam (utkání 15. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): Juventus Turín – Sassuolo Calcio (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Ross County – Celtic Glasgow (utkání 15. kola skotské Premiership) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 20.00 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Athletic Bilbao – FC Granada (utkání 15. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

14.00 (výkop 14.30): Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905 (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. 

14.20 (výkop 14.30): FK Mladá Boleslav – FK Teplice, FK Jablonec – Dynamo České Budějovice (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.30: FC Admira Wacker Mödling – FC Red Bull Salcburk (utkání 16. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 1.

14.40 (výkop 15.00): MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (utkání 17. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

14.55 (výkop 15.00): FC Norwich City – FC Arsenal (utkání 14. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

14.55 (výkop 15.00): FC Parma – AC Milán (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 1 záznam ve 23.10 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Nantes – FC Toulouse (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – SC Freiburg (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Espanyol Barcelona – Osasuna Pamplona (utkání 15. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

16.30 (výkop 17.00): Slavia Praha – MFK Karviná (utkání 18. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

16.00: FC Basilej 1893 – BSC Young Boys Bern (utkání 16. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.

16.45: Feyenoord Rotterdam – PEC Zwolle (utkání 15. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

17.00: FC Stade Rennes – AS Saint Étienne (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: Trabzonspor – Galatasaray Istanbul (utkání 13. kola turecké Superligy) – Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC Leicester City – FC Everton (utkání 14. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.55 (výkop 18.00): VfL Wolfsburg – Werder Brémy (utkání 13. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): SSC Neapol – FC Boloňa (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Getafe – UD Levante (utkání 15. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

20.00: FC Emmen – PSV Eindhoven (utkání 15. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Hellas Verona – AS Řím (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Atlético Madrid – FC Barcelona (utkání 15. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): AS Monako – FC Paris Saint-Germain (utkání 15. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: FC Gil Vicente – Sporting CP Lisabon (utkání 12. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

21.55 (výkop 22.00): Finálové utkání MS 2019 v plážovém fotbale v Paraguayi – ČT Sport. Záznam v pondělí v 8.30 hodin.

23.00: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.25 hodin.

PONDĚLÍ 2. PROSINCE 2019

9.35: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.40: Slavnostní vyhlášení Zlatého míče France Football 2019 (ankety o nejlepšího fotbalistu roku 2019 hrajícího v Evropě) v Paříži – Digi Sport 2.

20.00: TIKI-TAKA 18 (talk show po 18. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): 1. FSV Mainz/Mohuč– Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 15. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): Cagliari Calcio – Sampdoria Janov (utkání 14. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): SM Caen – AS Nancy Lorraine (utkání 17. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Preston North End – FC West Bromwich Albion (utkání 19. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.45: FC Porto – FC Pacos de Ferreira (utkání 12. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 24.00 hodin.

21.50: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.

 

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace