eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia s Dortmundem a v Jablonci, Plzeň-Boleslav, Sparta-Karviná, Inter Milán v Barceloně a na Juventusu!

📁 Domácí fotbal, Homepage, Televizní program, TOP Články, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔1.10.2019

Televizní fotbalový program od pondělí 30. září do pondělí 7. října 2019.

PONDĚLÍ 30. ZÁŘÍ 2019

17.40 (výkop 18.00): Slovan Liberec – Dynamo České Budějovice (utkání 11. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

17.40 (výkop 18.00): Baník Ostrava – 1. FK Příbram (utkání 11. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

20.15: TIKI-TAKA 11 (talk show po 11. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Parma – FC Turín (utkání 6. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Hannover 96 – 1. FC Norimberk (utkání 8. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): EA Guingamp – FC Le Mans (utkání 9. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – FC Arsenal (utkání 7. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.15: CD Aves – Sporting CP Lisabon (utkání 7. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.15: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 11. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.

ÚTERÝ 1. ŘÍJNA 2019

13.00: TIKI-TAKA 11 (talk show po 11. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 18.30 hodin.

18.45 (výkop 18.55): Real Madrid – Club Bruggy, Atalanta Bergamo – Šachtar Doněck (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.20 (výkop 21.00): Tottenham Hotspur– Bayern Mnichov (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.50 (výkop 21.00): Juventus Turín – Bayer 04 Leverkusen, Manchester City – Dinamo Záhřeb, Galatasaray Istanbul – FC Paris Saint-Germain, CZ Bělehrad – Olympiakos Pireus, Lokomotiv Moskva – Atlético Madrid (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal

23.00: Sestřih z úterních utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve 23.15 hodin.

STŘEDA 2. ŘÍJNA 2019

7.35: Zpravodajství před 2. kolem základních skupin Evropské ligy – ČT Sport.

8.25: Sestřih z úterních utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

18.00 (výkop 18.55): Slavia Praha – Borussia Dortmund (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

18.45 (výkop 18.55): KRC Genk– SSC Neapol (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.50 (výkop 21.00): RB Lipsko – Olympique Lyon, FC Liverpool – FC Red Bull Salcburk, FC Barcelona – Inter Milán, OSC Lille – FC Chelsea, Zenit Petrohrad – Benfica Lisabon, FC Valencie – Ajax Amsterdam (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

21.30 (výkop 21.00): FC Barcelona – Inter Milán (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

23.00: Sestřih ze středečních utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve 23.15 hodin.

ČTVRTEK 3. ŘÍJNA 2019

9.20: Sestřih ze středečních utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

14.45: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 11. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

14.50: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 12. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.

16.35 (výkop 16.45): FC Astana– FK Partizan Bělehrad (utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2. Záznam v 1.45 hodin.

18.30 (výkop 18.55): SC Braga– Slovan Bratislava (utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

18.30 (výkop 18.55): AC Wolfsberger– AS Řím (utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.40 (výkop 18.55): AZ Alkmaar– Manchester United (utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy) – ČT 2. ČT Sport záznam ve 3.15 hodin.

18.50 (výkop 18.55): Besiktas Istanbul – WolverhamptonWanderers (utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Arsenal – Standard Lutych (utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Lazio Řím – FC Stade Rennes(utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 1. ČT Sport ve 23.50 hodin.

PÁTEK 4. ŘÍJNA 2019

11.00: Los osmifinále Českého poháru/MOL Cup v Praze na Strahově – ČT Sport.

15.35: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 12. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): 1. FC Slovácko – Slovan Liberec (utkání 12. kola české Fortuna:ligy) – ČT 2. ČT Sport záznam ve 3.25 hodin.

18.25 (výkop 18.30): VfB Stuttgart – SV Wehen Wiesbaden (utkání 9. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SV Darmstadt 98–Karlsruher SC (utkání 9. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

19.30: Fenerbahce Istanbul –Antalyaspor (utkání 7. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Hertha BSC Berlín – Fortuna Düsseldorf (utkání 7. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Birmingham City – FC Middlesbrough(utkání 10. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) –Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): Brescia Calcio– Sassuolo Calcio (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): SC Amiens – Olympique Marseille (utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla– SD Eibar(utkání 8. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

SOBOTA 5. ŘÍJNA 2019

12.55 (výkop 13.00): CD Leganés– UD Levante(utkání 8. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): Hamburger SV–Sp Vgg Greuther Fürth(utkání 9. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): SV Sandhausen– FC Erzgebirge Aue(utkání 9. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.00 (výkop 13.10): FC Hradec Králové – FK Pardubice (utkání 11. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam ve 3.55 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Brighton and Hove Albion – Tottenham Hotspur(utkání 8. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.25 (výkop 13.30): Olympique Lyon – FC Nantes (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam v 0.15 hodin.

15.25 (výkop 15.30):Bayern Mnichov– TSG 1899 Hoffenheim(utkání 7. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.Digi Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Liverpool – FC Leicester City (utkání 8. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.55 (výkop 16.00): Real Madrid – FC Granada (utkání 8. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. 

16.15 (výkop 16.30): FC Spartak Trnava – FC DAC 1904 Dunajská Streda (utkání 11. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

16.20 (výkop 16.30): Slezský FC Opava – FK Teplice, Baník Ostrava –Fastav Zlín, 1. FK Příbram – Sigma Olomouc (utkání 12. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

17.00: FC Red Bull Salcburk – SCR Cashpoint Altach(utkání 10. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2. Záznam v neděli v 9.15 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Paris Saint-Germain– SCO Angers (utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v 0.15 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Hellas Verona – Sampdoria Janov (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30). FC West Ham United – FC Crystal Palace(utkání 8. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): FC Schalke04 – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 7. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Valencie – Deportivo Alavés(utkání 8. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

18.40 (výkop 19.00): Sparta Praha – MFK Karviná (utkání 12. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.  Záznam ve 23.15 hodin.

19.00: SK Gencerbirligi – Galatasaray Istanbul (utkání 7. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

19.55 (výkop 20.00): FC Nantes – OGC Nice (utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Norwich City – FC Aston Villa(utkání 8. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): FC Janov – AC Milán (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Osasuna Pamplona– FC Villarreal(utkání 8. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

22.25 (záznam, výkop 16.00):FC Burnley – FC Everton(utkání 8. kola anglické PremierLeague) –   Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

22.25: Pozvánka na 7. kolo kvalifikace ME 2020 – ČT Sport.

NEDĚLE 6. ŘÍJNA 2019

11.55 (výkop 12.00): Real Mallorca – Espanyol Barcelona (utkání 8. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

12.15: ADO Den Haag – Ajax Amsterdam (utkání 9. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 22.00 hodin a v pondělí v 7.0 hodin, Arena Sport 2 záznam v 19.30 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Livingston – Celtic Glasgow (utkání 8. kola skotské Premiership) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 20.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): Borussia Mönchengladbach– FC Augsburg (utkání 7. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

13.55 (výkop 14.00): Celta Vigo– Athletic Bilbao (utkání 8. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

14.30: Fortuna Sittard – Feyenoord Rotterdam (utkání 9. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Southampton – FC Chelsea (utkání 8. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 21.55 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Boloňa – Lazio Řím (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

14.55 (výkop 15.00): OSC Lille – Olympique Nimes(utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.00 (výkop 15.30): FK Mladá Boleslav – Viktoria Plzeň (utkání 12. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

15.20 (výkop 15.30): Dynamo České Budějovice – Bohemians Praha 1905 (utkání 12. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – Union Berlín (utkání 7. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22.55 hodin.

15.30: Besiktas Istanbul – Alanyaspor(utkání 7. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

15.55 (výkop 16.00): Real Valladolid – Atlético Madrid (utkání 8. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

16.45: PSV Eindhoven – VVV Venlo(utkání 9. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Stade Rennes– Stade Remeš (utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC Newcastle United – Manchester United (utkání 8. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.30 (výkop 18.00): FK Jablonec – Slavia Praha (utkání 12. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal (v 17.40 hodin).

17.30 (relive, výkop 16.00): FC Curych – BSC YoungBoys Bern (utkání 10. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2.

17.40 (výkop 18.00): MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava (utkání 11. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

17.55 (výkop 18.00): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Werder Brémy (utkání 7. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): FC Turín – SSC Neapol (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Real Sociedad San Sebastián – FC Getafe (utkání 8. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45):Inter Milán – Juventus Turín (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona – FC Sevilla (utkání 8. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): AS Saint-Étienne– Olympique Lyon (utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.40: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 12. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.20 hodin.

22.20 (výkop 22.00):FC Dallas – Sporting Kansas City (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 18.00): Caykur Rizespor– Trabzonspor (utkání 7. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

22.50 (relive, výkop 22.00): Portland Timbers–San Jose Earthquakes(utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

PONDĚLÍ 7. ŘÍJNA 2019

10.45: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 12. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

11.25: Pozvánka na 7. kolo kvalifikace ME 2020 – ČT Sport.

20.00: TIKI-TAKA 12 (talk show po 12. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: Wacker Burghausen – Türkgücü Mnichov (utkání 14. kola německé Regionální ligy – Bavorsko) – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): VfLOsnabrück– Arminia Bielefeld(utkání 9. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): US Orleáns– RC Lens(utkání 10. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 1.

21.30: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 12. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace