eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia s Barcelonou a v Plzni, Sparta s Bohemians, Schalke-Dortmund, Liverpool-Tottenham!

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Homepage, Televizní program, TOP Články, Topstory 🕔22.10.2019

Televizní fotbalový program od pondělí 21. října do pondělí 28. října 2019

PONDĚLÍ 21. ŘÍJNA 2019

20.00: TIKI-TAKA 13 (talk show po 13. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: 1. FC Schweinfurt 05 – Türkgücü Mnichov (utkání 16. kola německé Regionální ligy – Bavorsko) – německý Sport 1.de.

20.30: Arminia Bielefeld – Hamburger SV (utkání 10. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): RC Lens – AJ Auxerre (utkání 11. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Sheffield United – FC Arsenal (utkání 9. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): Brescia Calcio – ACF Fiorentina (utkání 8. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

21.40: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

02.30: Boca Juniors – River Plate (první odvetné semifinálové utkání jihoamerického Poháru osvoboditelů/Copa Libertadores) – Sport 1.

 

ÚTERÝ 22. ŘÍJNA 2019

13.00: TIKI-TAKA 13 (talk show po 13. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 18.30 hodin.

18.45 (výkop 18.55): Atlético Madrid – Bayer 04 Leverkusen, Šachtar Doněck – Dinamo Záhřeb (utkání 3. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.20 (výkop 21.00): Galatasaray Istanbul – Real Madrid (utkání 3. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.50 (výkop 21.00): Manchester City – Atalanta Bergamo, Olympiakos Pireus  – Bayern Mnichov, Club Bruggy – FC Paris Saint-Germain, Juventus Turín – Lokomotiv Moskva, Tottenham Hotspur – CZ Bělehrad (utkání 3. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal

23.00: Sestřih z úterních utkání 3. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve 23.15 hodin.

24.00:Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

02.30: Grémio FB Porto Alegrense– Clube de Regatas do Flamengo (druhé odvetné semifinálové utkání jihoamerického Poháru osvoboditelů/Copa Libertadores) – Sport 1.

 

STŘEDA 23. ŘÍJNA 2019

10.30: Sestřih z úterních utkání 3. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

18.45 (výkop 18.55): Ajax Amsterdam – FC Chelsea, RB Lipsko – Zenit Petrohrad (utkání 3. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.00 (výkop 21.00): Slavia Praha – FC Barcelona (utkání 3. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.50 (výkop 21.00): KRC Genk– FC Liverpool, Inter Milán – Borussia Dortmund, FC Red Bull Salcburk – SSC Neapol,Benfica Lisabon – Olympique Lyon, OSC Lille – FC Valencie (utkání 3. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

23.00: Sestřih ze středečních utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve 23.15 hodin.

1.15 (výkop 1.00): FC New York City – FC Toronto (první semifinálové utkání play off Východní konference americké MLS) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v pátek v 9.00 hodin.

4.00: FC Seattle Sounders – Real Salt Lake (první semifinálové utkání play off Západní konference americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

ČTVRTEK 24. ŘÍJNA 2019

10.30: Sestřih ze středečních utkání 3. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

18.30 (výkop 18.55): Slovan Bratislava – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 3. kola základních skupin Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

18.30 (výkop 18.55): FK Partizan Bělehrad – Manchester United(utkání 3. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.45 (výkop 18.55): AS Řím – Borussia Mönchengladbach(utkání 3. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

20.10: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.15: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 14. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.40 (výkop 21.00): PSV Eindhoven – LASK Linec (utkání 3. kola základních skupin Evropské ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.20 hodina v pátek v 9.50 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Arsenal – Vitória Guimaraes(utkání 3. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Celtic Glasgow – Lazio Řím (utkání 3. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 3. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 1. ČT Sport po skončení utkání PSV Eindhoven – LASK Linec.

2.05 (výkop 2.00): FC Atalanta United – Philadelphia Union(druhé semifinálové utkání play off Východní konference americké MLS) – NOVA Sport 2.

4.45 (výkop 4.30): FC Los Angeles – Los Angeles Galaxy (druhé semifinálové utkání play off Západní konference americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

PÁTEK 25. ŘÍJNA 2019

11.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 3. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 2.

11.40: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 14. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): FK Jablonec – FK Teplice (utkání 14. kola české ligyFortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 2.30 hodin. 

18.25 (výkop 18.30): Holstein Kiel – VfL Bochum(utkání 11. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Southampton – FC Leicester City(utkání 10. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): FC Villarreal – Deportivo Alavés(utkání 10. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

22.45 (záznam, výkop 19.30): Rizespor – Ankaragücü (utkání 9. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

 

SOBOTA 26. ŘÍJNA 2019

12.50 (výkop 13.00): Viktoria Žižkov – Zbrojovka Brno (utkání 13. kola české druhé ligy/FNL) – ČT Sport.

12.55 (výkop 13.00): Hamburger SV– VfB Stuttgart (utkání 11. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): Dynamo Drážďany – Arminia Bielefeld(utkání 11. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): Manchester City – FC Aston Villa(utkání 10. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.35:Peking Čung-che Kuo-an– Tchien-ťin Teda(utkání 27. kola čínské ligy) – Arena Sport 1. Záznam ve 22.00 hodin.

14.20 (výkop 14.30): Baník Ostrava – Sigma Olomouc (záznam ve 24.00 hodin), 1. FC Slovácko – Slezský FC Opava, 1. FK Příbram – Fastav Zlín (utkání 14. kola české Fortuna:ligy) –streaming O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): US Lecce – Juventus Turín (utkání 9. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): FC Schalke 04 – Borussia Dortmund (utkání 9. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 23.00 hodin.

15.45 (výkop 16.00): MFK Ružomberok – AS Trenčín (utkání 13. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

15.55 (výkop 16.00): FC West Bromwich Albion – FC Charlton Athletic (utkání 14. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

16.40 (výkop 17.00): Sparta Praha – Bohemians Praha 1905 (utkání 14. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. 

17.25 (výkop 17.30): OSC Lille – Girondins Bordeuax(utkání 11. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán – FC Parma (utkání 9. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Burnley– FC Chelsea (utkání 10. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Bayer 04 Leverkusen– Werder Brémy (utkání 9. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Real Valladolid – SD Eibar(utkání 10. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

19.45: Vitesse Arnhem – ADO Den Haag (utkání 11. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Watford – AFC Bournemouth(utkání 10. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): FC Janov – Brescia Calcio(utkání 9. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Atlético Madrid – Athletic Bilbao (utkání 10. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

21.15 (záznam, výkop 19.00): Fenerbahce Istanbul – Konyaspor (utkání 9. kola turecké Superligy) – Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC West Ham United – FC Sheffield United (utkání 10. kola anglické PremierLeague) –   Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

 

NEDĚLE 27. ŘÍJNA 2019

11.55 (výkop 12.00): Celta Vigo– Real Sociedad San Sebastián (utkání 10. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

12.05 (výkop 12.15): Finstal Lučina – FK Baník Albrechtice (utkání 12. kola I. A třídy skupiny B Moravskoslezského kraje v rámci projektu Můj fotbal živě) – ČT Sport.

12.25 (výkop 12.30): FC Boloňa – Sampdoria Janov (utkání 9. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

13.00: FC Swansea City – FC Cardiff City (utkání 14. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1.

13.10 (výkop 13.15): FC Aberdeen – Celtic Glasgow (utkání 10. kola skotské Premiership) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 20.00 hodin.

13.35:Kuang-čou Evergrande Tchao-pao– Che-nan Ťien-jie(utkání 27. kola čínské ligy) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 21.00 hodin.

14.50 (relive, výkop 14.30): PSV Eindhoven – AZ Alkmaar(utkání 11. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): SPAL 2013 Ferrara – SSC Neapol (utkání 9. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Záznam ve 23.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Stade Rennes– FC Toulouse (utkání 11. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

14.00 (výkop 14.30): FK Mladá Boleslav – Slovan Liberec (utkání 14. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

14.20 (výkop 14.30): Dynamo České Budějovice – MFK Karviná (utkání 14. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.10 (výkop 15.15): FC Newcastle United – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 10. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 21.55 hodin.

15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – FC Augsburg (utkání 9. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

16.00: FC Curych – FC Basilej 1893 (utkání 12. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2.

16.15 (výkop 17.00): Viktoria Plzeň – Slavia Praha (utkání 14. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport. O2 TV Fotbal v 16.30 hodin.

16.45: Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam (utkání 11. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): AS Saint Étienne– SC Amiens (utkání 11. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.00: Besiktas Istanbul – Galatasaray Istanbul (utkání 10. kola turecké Superligy) – Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC Liverpool – Tottenham Hotspur(utkání 10. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.40 (výkop 18.00): FC Spartak Trnava – MŠK Žilina (utkání 13. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

17.55 (výkop 18.00): AS Řím – AC Milán (utkání 9. kola italské Serie A) – Digi Sport 1

17.55 (výkop 18.00): Borussia Mönchengladbach– Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 9. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Sevilla – FC Getafe(utkání 10. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

19.00 (záznam, výkop 17.00): FC Red Bull Salcburk – SK Rapid Vídeň (utkání 12. kola rakouské Tipicobundesligy) – Arena Sport 1.
20.40 (výkop 20.45): ACF Fiorentina– Lazio Řím (utkání 9. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Osasuna Pamplona– FC Valencie (utkání 10. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

21.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

 

PONDĚLÍ 28. ŘÍJNA 2019

16.45: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.00: Basaksehir Istanbul – Trabzonspor(utkání 10. kola turecké Superligy) – Sport 1.

20.00: TIKI-TAKA 14 (talk show po 14. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): SV Sandhausen – SV Wehen Wiesbaden (utkání 11. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Queens Park Rangers– FC Brentford(utkání 14. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): FC Valenciennes– AC Le Havre(utkání 12. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

21.05: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace