eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia: Nezmar není žádný spasitel a Trpišovský nesmí být váhavým střelcem!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔19.12.2017

Blíží se konec Šilhavého na lavičce Slavie?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKYTak snad už se prý Jindřich Trpišovský konečně rozhoupal, rozhodl se a do Slavie by měl opravdu přijít. Místo Jaroslava Šilhavého. Teď se údajně čeká jen na to, až se liberecký boss Ludvík Karl dohodne se slávistickým šéfem Jaroslavem Tvrdíkem, dostane od něj deset milion korun za tzv. výstupní klauzuli a nový sportovní ředitel Jan Nezmar bude mít v Edenu kámoše zpod Ještědu. Jenže to všechno trvá nějak příliš dlouho. Trpišovský, překřtěný svými příznivci v médiích na českého Kloppa (prý nejen kvůli své všudypřítomné bejsbólce na hlavě), v minulých týdnech tak trochu připomínal váhového střelce.

Jak by se nemohl rozhodnout, nechtělo se mu opustit dobré, a přitom na české poměry klidné a bezpečné liberecké bydlo. Tady, když remizujete se Spartou a vyhrajete senzačně na Slavii, jste za krále a nevadí ani, když pak prohrajete o dva góly s poslední Jihlavou. Chce se po vás čtvrté místo, což je ve Spartě či Slavii neúspěch zralý na padáka.

Po třetím odmítnutí by už Trpišovský dostal nálepku

Podle svědků Jindřich Trpišovský po skončení podzimní ligy obcházel experty a konzultoval s nimi, zda do toho Edenu má jít. Na jednu stranu velká výzva, velké peníze, velká šance dostat se mezi trenérskou elitu. Na druhou stranu jste v obřím stresu a jednou nohou pořád venku. Každý zápase se v Edenu či na Letné musí vyhrát, vše ostatní je neúspěch.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace