eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia Komličenka nejspíš nechce. Jihlava žádá opakovat baráž! A co radí strahovští ovčáčci předsedovi FAČR?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔11.6.2019

Jihlava žádá o opakování baráže s Karvinou.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Je dobře, že Šilhavého svěřenci získali výhrami 2:1 nad Bulharskem a 3:0 nad Černou Horou v kvalifikaci ME 2020 cenných šest bodů, a přiblížili se tak k již sedmé české účasti v řadě na evropských šampionátech od roku 1996. V žádném případě by však úspěchy kouče-gentlemana neměly zahladit skandální stav českého profesionálního fotbalu zvýrazněný odporným průběhem baráže o účast v nejvyšší soutěži. Výhry v Praze na Letné a v Olomouci byly především společným dílem krajánků a reprezentantů z řad mistrovské Slavie. A zrodily se navzdory poměrům na Strahově.

Klubové fanoušky, kteří pražskému utkání nevěnovali patřičnou pozornost, zajímají teď hlavně letní přestupy. Třeba, proč Libor Kozák nakonec odešel z Liberce do Sparty, a zda Slavia chce, či nechce boleslavského kanonýra Nikolaje Komličenka.

Předseda FAČR Martin Malík se vrátil z kongresu FIFA v Paříži a konečně se k baráži koncem minulého týdne nějak vyjádřil. Vysočinu Jihlava zařízli rozhodčí v obou zápasech s Karvinou jak husu, její zástupci to ve své výzvě přesně a trefně popsali a šéf Fotbalové asociace to po pěti dnech formulování své odpovědi nazval „líbivou a populistickou rétorikou“. To měl z vlastní hlavy, nebo mu to poradili koumáci z tiskového oddělení, ti strahovští ovčáčci?

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcvysocina.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace