eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia i Sparta doplatily na reprepauzu, duben rozhodne. Pokud to zůstane, jak to je, nadstavba už nic nezmění

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Procházka ligovým děním, Topstory 🕔2.4.2019

Sparta na jaře poprvé prohrála, nestačila na Mladou Boleslav.

PROCHÁZKA LIGOVÝM DĚNÍMSlávisté po sedmi měsících ztratili doma v Edenu body s Libercem (1:1), tedy s bývalým týmem skoro celého realizačního týmu Jindřicha Trpišovského i několika hráčů. A jelikož i Sparta poprvé na jaře prohrála – 1:2 v Mladé Boleslavi gólem svého bývalého hráče Marka Matějovského – zažila pěkný víkend jedině Viktoria Plzeň, jež přece jen zdolala houževnaté „klokany“ z Vršovic 3:2. I když, jak přiznal i trenér viktoriánů Pavel Vrba, to klidně mohlo v závěru dopadnout opačně.

Takhle vede čtyři dubnová kola před koncem základní části a před pěti květnovými nadstavbovými dějstvími Slavia před Plzní o sedm bodů a Viktorka už má zase před třetí Spartou osmibodový náskok. Pokud se tohle v dubnu nezmění a rozdíly zůstanou plus mínus stejné, bude už před vyvrcholením v květnu o medailových pozicích a účasti v kvalifikaci Ligy mistrů prakticky rozhodnuto a o dramatické nadstavbě si můžeme spolu s televizními stanicemi nechat zdát a čekat zase až na příští sezonu.

Pokud nehrajete z dlouhodobého hlediska velmi nespravedlivé, ovšem divácky bez diskuzí nejatraktivnější, play off, nikdo, ani žádný jiný systém, vám drama v závěru soutěže nezaručí.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace