eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Slavia dvakrát s Baníkem Ostrava, Sparta v Opavě, Plzeň ve Zlíně, Liverpool-Arsenal, Chelsea-MU!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, TOP Články, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔28.10.2019

Televizní fotbalový program od pondělí 28. října do pondělí 4. listopadu 2019

 

PONDĚLÍ 28. ŘÍJNA 2019

16.45: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.00: Basaksehir Istanbul – Trabzonspor(utkání 9. kola turecké Superligy) – Sport 1.

20.00: TIKI-TAKA 14 (talk show po 14. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): SV Sandhausen – SV Wehen Wiesbaden (utkání 11. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Queens Park Rangers– FC Brentford(utkání 14. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): FC Valenciennes – AC Le Havre (utkání 12. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

21.05: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.

 

ÚTERÝ 29. ŘÍJNA 2019

13.00: TIKI-TAKA 14 (talk show po 14. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

15.40:Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30): Hamburger SV – VfB Stuttgart (utkání 2. kola Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): Deportivo Alavés – Atlético Madrid (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): FC Parma – Hellas Verona (utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

19.55 (výkop 20.00): VfLBochum – Bayern Mnichov (utkání 2. kola Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve středu v 9.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Manchester City – FC Southampton (osmifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

20.45: Sestřih z 3. kola základních skupin Evropské ligy – ČT Sport.

21.10 (výkop 21.15): FC Barcelona – FC Valladolid (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21:00): Brescia Calcio – Inter Milán (utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

21.50 (relive, výkop 21.05): Girondins Bordeuax – FCO Dijon (utkání 3. kola Francouzského ligového poháru/Coupe de Ligue) – NOVA Sport 1.

3.15 (výkop 3.00): FC Los Angeles – FC Seattle Sounders (finálové utkání play off Západní konference americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

STŘEDA 30. ŘÍJNA 2019

16.50 (výkop 17.00): Baník Ostrava – Slavia Praha (osmifinálové utkání Českého poháru/MOL Cup) – ČT Sport. Záznam ve 23.35 hodina ve čtvrtek v 8.40 hodin.

18.25 (výkop 18.30): VfL Wolfsburg – RB Lipsko (utkání 2. kola Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): FC Valencie – FC Sevilla (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): SSC Neapol – Atalanta Bergamo (utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.00 (výkop 19.45): CS Marítimo – FC Porto (utkání 9. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): FC Liverpool – FC Arsenal (osmifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Ross County – FC Glasgow Rangers(utkání 11. kola skotské Premiership) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): FC Chelsea – Manchester United(osmifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Juventus Turín – FC Janov (utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

21.10 (výkop 21.15): Real Madrid – CD Leganés (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.15: Benfica Lisabon –PortimonenseSC (utkání 9. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.55 (záznam, výkop 21.05): AS Monako – Olympique Marseille (utkání 3. kola Francouzského ligového poháru/Coupe de Ligue) – NOVA Sport 1.

1.05 (výkop 1.00): FC Atlanta United – FC Toronto (finálové utkání play off Východní konference americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

ČTVRTEK 31. ŘÍJNA 2019

17.30: Gól týdne (anketa o nejlepší gól 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.35: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 15. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.40 hodin.

18.00 (výkop 18.10): Sparta Praha – Svarog FC Teplice (utkání 7. kola české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.30 hodin.

18.55 (výkop 19.00): SD Eibar – FC Villarreal(utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): Real Mallorca – Osasuna Pamplona(utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.45: FC Pacos de Ferreira – Sporting CP Lisabon (utkání 9. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): AC Milán – SPAL 2013 Ferrara (utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

21.10 (výkop 21.15): FC Getafe – FC Granada (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

 

PÁTEK 1. LISTOPADU 2019

8.55: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 15. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): Bohemians Praha 1905 – 1. FC Slovácko (utkání 15. kola české ligyFortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.25 hodin. 

18.25 (výkop 18.30): SV Regensburg– VfL Osnabrück (utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30: Hannover 96 – SV Sandhausen (utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.45: Galatasaray Istanbul – Rizespor (utkání 10. kola turecké Superligy) – Sport 2.

20.00: PEC Zwolle – Ajax Amsterdam (utkání 12. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): TSG 1899 Hoffenheim– SC Paderborn 07 (utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FCO Dijon – FC Paris Saint-Germain (utkání 12. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

 

SOBOTA 2. LISTOPADU 2019

12.55 (výkop 13.00): Espanyol Barcelona – FC Valencie (utkání 12. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

12.55 (výkop 13.00): FC Erzgebirge Aue–1. FC Heidenheim(utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

13.00 (výkop 13.15): 1. SK Prostějov – Vysočina Jihlava (utkání 14. kola české druhé ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam v 0.05 hodin.

13.25 (výkop 13.30): AFC Bournemouth– Manchester United (utkání 11. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.30: FC Wigan Athletic – FC Swansea City (utkání 15. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

14.20 (výkop 14.30): Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) –streaming O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Bayern Mnichov(utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

15.30: Trabzonspor – Göztepe (utkání 10. kola turecké Superligy) – Sport 2. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

15.45 (výkop 16.00): FC Nitra – FC Spartak Trnava (utkání 14. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

15.55 (výkop 16.00): UD Levante – FC Barcelona (utkání 12. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Aston Villa – FC Liverpool (utkání 11. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

16.30 (výkop 17.00): Slavia Praha – Baník Ostrava (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam ve 22.00 hodin.

17.00: SV Mattersburg – FC Red Bull Salcburk (utkání 12. kola rakouské Tipicobundesligy) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 7.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): Olympique Marseille – OSC Lille (utkání 12. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): FC Boloňa – Inter Milán (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30):FC Watford– FC Chelsea (utkání 11. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Union Berlín – Hertha BSC Berlín (utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Sevilla – Atlético Madrid (utkání 12. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

19.45: Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven (utkání 12. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

20.15 (relive, 19.00): Benfica Lisabon – FC Rio Ave (utkání 10. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.15: Pozvánka na utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy – ČT Sport.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Arsenal – FC Wolverhampton Wanderers(utkání 11. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): FC Turín – Juventus Turín (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Real Madrid – Real Betis Sevilla (utkání 12. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

21.45 (záznam, výkop 19.00): FC St. Gallen 1879 – FC Sion (utkání 13. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00): Manchester City – FC Southampton (utkání 11. kola anglické PremierLeague) –   Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

23.15 (záznam výkop 18.00): Antalyaspor – Besiktas Istanbul (utkání 10. kola turecké Superligy) – Sport 2.

 

NEDĚLE 3. LISTOPADU 2019

11.55 (výkop 12.00): Real Valladolid – Real Mallorca (utkání 12. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): Atalanta Bergamo – Cagliari Calcio(utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Charlton Athletic – FC Preston North End (utkání 15. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 20.25 hodin.

13.55 (výkop 14.00): FC Villarreal – Athletic Bilbao (utkání 12. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

14.20 (výkop 14.30): MFK Karviná – FK Jablonec, Slovan Liberec – 1. FK Příbram, FK Teplice – Dynamo České Budějovice (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.30: VVV Venlo – Feyenoord Rotterdam (utkání 12. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam ve 22.00 hodin.

14.40 (výkop 15.00): AS Trenčín – MŠK Žilina (utkání 14. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

14.55 (výkop 15.00): FC Crystal Palace – FC Leicester City (utkání 11. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 22.20 hodin.

15.05 (výkop 15.00): Girondins Bordeaux– FC Nantes (utkání 12. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Fortuna Düsseldorf – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): Osasuna Pamplona – Deportivo Alavés(utkání 12. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

16.15 (relive, výkop 16.00): FC Servette Ženeva – BSC Young Boys Bern (utkání 13. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 1.

16.40 (výkop 17.00): Slezský FC Opava – Sparta Praha (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam ve 22.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): OGC Nice – Stade Remeš (utkání 12. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.00: Kayserispor– Fenerbahce Istanbul (utkání 10. kola turecké Superligy) – Sport 2. Záznam v pondělí v 6.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Everton– Tottenham Hotspur(utkání 11. kola anglické PremierLeague) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.55 (výkop 18.00): FC Augsburg – FC Schalke 04 (utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): ACF Fiorentina– FC Parma (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Celta Vigo– FC Getafe(utkání 12. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.
20.25 (výkop 20.30): AS Saint Étienne – AS Monako (utkání 12. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 18.30): CD Tondela – Sporting CP Lisabon (utkání 10. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): AC Milán – Lazio Řím (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Granada – Real Sociedad San Sebastián (utkání 12. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

22.30 (záznam, výkop 21.00): FC Porto – CD Aves(utkání 10. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

22.35: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 15. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.20 hodin.

 

PONDĚLÍ 4. LISTOPADU 2019

8.45: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 15. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): Fastav Zlín – Viktoria Plzeň (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: TIKI-TAKA 15 (talk show po 15. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: Fortuna Kolín nad Rýnem – Alemannia Cáchy (utkání 16. kola německé Regionální ligy Západ) – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): VfLBochum– 1. FC Norimberk (utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): SPAL 2013 Ferrara – Sampdoria Janov (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Stoke City – FC West Bromwich Albion (utkání 15. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): AC LeHavre– AS Nancy-Lorraine(utkání 13. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

21.45: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 15. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace