eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Šlágr Slavia – Plzeň píská Ardeleanu, podle deníku Sport ze září 2015 Berbrův muž pro černou práci

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔30.8.2018

Podaří se Plzni v pražském Edenu bodovat naplno?

KOMENTÁŘ PAVLA PROCHÁZKY – Jak zveřejnil už v úterý vedoucí fotbalového oddělení deníku Sport Ondřej Škvor na serveru isport.cz, první velký magnet této ligové sezony, sobotní duel 7. kola Slavia Praha – Viktoria Plzeň (19.00, O2 TV Sport) má coby hlavní rozhodčí řídit Petr Ardeleanu (asistenty budou Ivo Nádvorník a Dušan Pospíšil, čtvrtým sudím Ondřej Pechanec). „Je to trochu překvapivé nasazení, protože sedmatřicetiletý sudí pochází z Tachova, tedy z Plzeňského kraje. Předchozí komise sice na regionální blízkost nebrala ohled, přesto Ardeleanua na Plzeň dva roky nenasadila,“ uvedl Ondřej Škvor.

Po minulém Ardeleanově duelu Plzně se Slavií byl odvolán Uhrin

Ten dále připomněl, že zápas Viktorie řídil tento sudí naposledy, shodou okolností, v zápase Plzeň – Slavia 3:1. Ten duel se hrál přesně přede dvěma lety, v neděli 28. srpna 2016 – červenobílí sice vedli po první půli 1:0, odešli však poraženi 1:3. To stálo místo slávistického trenéra, dříve i kouče Viktorky, Dušana Uhrina mladšího. Za týden nato Uhrina juniora vystřídal Jaroslav Šilhavý, jenž dovedl Slavii senzačně k mistrovskému titulu. Od té doby totiž červenobílí v sezoně 2016/2017 neprohráli ani jedno ligové utkání. Ostatně zmíněná prohra v Plzni byla jedinou porážku sešívaných v tomto mistrovském ročníku.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace