eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Škoda není ve Slavii první kanonýr! TOP 4 skvělí útočníci „sešívaných“ za posledních 15 let

📁 Homepage, Hráči, Synot liga, Topstory 🕔5.9.2015

Po dlouhých letech, kdy to s ofenzivou Slavie Praha byla bída s nouzí, „sešívání“ konečně mají dalšího velkého kanonýra. Není to pochopitelně nikdo jiný než Milan Škoda, suverénně nejlepší střelec Slavie z předminulého i současného ročníku Synot ligy a nově také klíčový muž české reprezentace.

Na druhou stranu není žádnou výjimkou, že v útoku Slavie se prohánějí velká jména. A pomineme-li Pepiho Bicana nebo Františka Veselého, jsou to právě tito muži, kteří ve slávistickém útoku odvedli perfektní práci. Zde je čtveřice nejlepších útočníků, kteří ve Slavii působili během posledních 15 let.

kukapavel_fkvz.czPavel Kuka se nyní pohybuje na vyšších fotbalových postech.

Pavel Kuka (ve Slavii 1989 – 1993 a 2000 – 2005)

Na koho fanoušci Slavie rozhodně nezapomenou, tak na útočníka Pavla Kuku.Tedy muže, který střílel góly například i za Norimberk či Kaiserslautern a který si odnesl stříbrnou medaili z památného Eura 96 v Anglii. Na tomto šampionátu se dokonce dostal do oficiálního All Stars Teamu.

Ve Slavii působil Kuka 2x. Nejprve v letech 1989-1993, kdy ve 125 zápasech vstřelil 62 gólů, později se do klubu, konkrétně v mezidobí 2000-2005 vrátil. Tehdy zaznamenal 33 branek ve 109 zápasech. Z tohoto působení stojí za zmínku především hattrick v derby se Spartou.

Sázka zdarma až do 1 500 Kč. Vsaďte si na Premier League bez rizika prohry!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace