eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Šílený slib plavce i skvělé výsledky ženského týmu! TOP 4 zajímavosti o Islandu

📁 Aktuálně, EURO 2016, Fanoušci, Homepage, Reprezentace, Sociální sítě, Topstory 🕔15.7.2016

island_gudjohnsendres_facebook_com_uefaeuroNa evropském šampionátu nechyběl ani legendární Eidur Gudjohnsen.

island_fotballogoZAJÍMAVOSTI – Ještě jednou naposledy se vraťme k úžasnému úspěchu Islandu na letošním fotbalovém mistrovství Evropy ve Francii! V zemi galského kohouta dokázal tenhle stát s pouhými 300 tisíci obyvateli neuvěřitelné věci.

Už v kvalifikaci postoupili Islanďané na úkor Nizozemska, ve skupině F pak obsadili druhé místo. A když v osmifinále šokovali Evropu a vyřadili Anglii po výhře 2:1, psal o nich snad celý svět! Pohádka skončila teprve až ve čtvrtfinále.

Pojďme se společně podívat na 4 zajímavosti, které se úspěchu Islandu na EURO 2016 nějakým způsobem týkají. Nebude chybět šílený slib plavce ani skvělé výsledky žen!

Odvážný slib

Tohle mohlo být hodně zajímavé! Dvojnásobný olympijský vítěz v plavání Yannick Agnel doslova pobláznil sociální síť Twitter, když napsal slib směrem k islandským fotbalistům. Oč šlo, ptáte se? „Pokud Islanďané vyhrají EURO, obeplavu Island,“ řekl doslova. S reakcemi se roztrhl pytel, zvlášť když následně Island v osmifinále překvapivě vyřadil Anglii (2:1)! Teď už ale může být Agnel v klidu, stopku totiž vystavila domácí Francie.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace