eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Šikana ve FAČR! Kvůli nedoplatku 0,88 Kč hrozili klubu z Prachaticka, kde volí Fouska, desetimilionovou pokutou!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔5.12.2017

Kvůli nedoplatku 0,88 Kč hrozili klubu z Prachaticka desetimilionovou pokutou!

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Prachaticko, tedy Okresní fotbalový svaz Prachatice, v jehož čele stojí předseda Jiří Trněný. Ostrůvek svobodného myšlení uprostřed českého „Berbrstánu“, Berbrova území, které na jihu Čech spravuje jeho „satrapa“ v roli předsedy Jihočeského fotbalového svazu Jan Jílek.

Ano, to je ten prvoligový rozhodčí s evidentní nadváhou, který v Edenu totálně zpackal páteční ligový duel Slavie s Baníkem Ostrava a předtím i derby Slavia – Sparta. OFS Prachatice si mj. dovolil nominovat na předsedu FAČR jiného kandidáta, než preferují Berbr s Jílkem, Petra Fouska. A také už let několik kvůli svým pevným postojům čelí ze strany FAČR šikaně.

Koncem listopadu 2017 došlo k neuvěřitelné situaci, kdy bylo s klubem z odbojného okresu Prachaticko – TJ Tatran Volary – zahájeno disciplinární řízení kvůli údajnému nedoplatku ve výši 88 haléřů! Předseda etické komise FAČR (dříve disciplinárky) Jan Pauly starší v dopise hrozil desetimilionovou pokutou, odebráním bodů či dokonce vyloučením ze soutěže (viz obrazové přílohy).

„Tento email nám vyrazil dech a opravdu jsme byli překvapeni, že kvůli nedoplatku 0,88 Kč je možné zahájit disciplinární řízení s klubem TJ Tatran Volary. Přitom ani nevím, jak k této částce na Strahově došli, protože všechny platby jsou korunové. A také se na koruny běžně zaokrouhlují. Je to úplný nesmysl. Myslím si ale, že jde o schválnost. A vůbec nevím, proč to FAČR řeší přes Jihočeský krajský fotbalový svaz, když se to týká klubu z našeho okresu. A proč to pak jeho sekretář Vladimír Eibl rozesílá na všechny strany,“ rozhořčeně říká Jiří Trněný.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace