eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Siegl, Vízek, Rada a Skuhravý do parlamentu? Kandidují, ale bojí se svého zvolení jako čert kříže!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔10.10.2017

Siegl, Vízek, Rada a Skuhravý do parlamentu?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Objeví se bývalí internacionálové Tomáš Skuhravý, Horst Siegl, Petr Rada či Ladislav Vízek nebo hokejový mistr světa Pavel Richter v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR? Podle středoškoláků, kteří si v počtu 31 tisíc vyzkoušeli ve dnech 3.a 4. října nanečisto parlamentní volby, by se tak alespoň u některých slavných jmen sportovní historie stalo.

Studenti českých středních škol totiž novému hnutí jménem „Sportovci“ přidělili 5,2 procenta hlasů, čímž by dostali známé fotbalové tváře přes průchodnou pětiprocentní hranici. Problémem ovšem je, že samotní internacionálové se svého případného zvolení bojí jako čert kříže a někteří, jako třeba Horst Siegl či Petr Rada, o svém místě na kandidátce podle svých slov vůbec nevědí či nevěděli! Tohle je nejzábavnější a nejbizarnější příběh českých parlamentních voleb (20.a 21. října).

Věří si na deset procent

Kolega Josef Kvasnička, zástupce šéfredaktora časopisu Týden, napsal na Facebook: „Budou volby a tohle je strana Sportovci – jednoznačně a suverénně nejbizarnější. Založil ji brněnský miliardář s vizáží veksláka Vlastimil Sehnal, na kandidátky napsal hafo hvězdných sportovních jmen a doufá v deset procent. Má to problém – Sportovci často vůbec nevědí, že kandidují. ‚Mám dost nepřátel ve sportu, proč bych si je dělal v politice? Já tam fakt nejsem,‘ řekl nám trenér Petr Rada, který se asi bude trošku divit, že je devítka Středočeského kraje. ‚Hele a kde zjistím, že teda kandiduju? A mám do toho jít?‘ volal nám nazpátek po rozhovoru zmatený Horst Siegl, trojka v Praze (Takže si do toho, Horste, už maličko šel, pamatuješ, jak si tenkrát při fotbálku podepisoval ten debilní papír?). A nejlepší je lídr, Ladislav Vízek. Ten o své kandidatuře teda aspoň ví, ale říká například: ‚Já se samozřejmě bojím toho, že nás zvolí. Ale nemáme preference, na to spoléhám.‘ Úleťák Vlasta Sehnal si však věří na deset procent a říká: ‚Tak určitě, my jdeme hlas od hlasu.‘ Aktuální Týden si dejte, je to fakt prdel!!

Na listinách Sportovců jsou mj. i extrenér fotbalové reprezentace Dušan Uhrin starší, bývalý fotbalový reprezentant, vicemistr Evropy z roku 1996 a Fotbalista roku 1995 Radek Drulák nebo trenér vynikající běžkyně na lyžích Kateřiny Neumannové Stanislav Frühauf.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: archiv)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace