eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

SERIÁL HATTRICKU: Kdo je lepší? Del Piero, Ševčenko, Buffon, či Figo?

📁 Časopis, Časopis - archiv, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔17.3.2014

Ł¨ĚĺÓýŁ©Ł¨Î÷ÎÄרĎߣ©BRAZIL-FORTALEZA-CONFEDERATIONS-SPAIN VS ITALY

TOP 100 NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ VŠECH DOB – Portugalský záložník LUIS FIGO, italský gólman GIANLUIGI BUFFON, ukrajinská fotbalová ikona ANDREJ ŠEVČENKO a italský útočník ALESSANDRO DEL PIERO se mj. čerstvě ocitli v nejlepší stovce fotbalistů všech dob.

Magazín HATTRICK ve svém březnovém čísle už podruhé přichází se svým novým unikátním projektem – velkým, pětidílným seriálem k MS 2014 – TOP 100 NEJLEPŠÍCH FOTBALISTŮ SVĚTOVÉ HISTORIE. Od února do června ve speciální příloze postupně přináší po dvaceti nejlepších hráčích všech dob elitní stovku. Tak, jak ji dali experti HATTRICKU v čele s komentátorem FANDY a NOVA SPORTU – TOMÁŠEM RADOTÍNSKÝM – dohromady.

TOP100 fotbalistusveta

Ve druhém, březnovém díle se HATTRICK věnuje pořadí na 61. až 80. místě, a to sestupně (už v únoru vyšel I. díl s 81. až 100. příčkou), bude pokračovat 41. až 60. (duben), 21. až 40. (květen) a 1. až 20. místem (červen).

Tak, aby si  čtenáři v červnu 2014 mohli z pěti sešitů dát dohromady celou KNIHU – „TOP 100 NEJLEPŠÍCH FOTBALISTŮ SVĚTOVÉ HISTORIE“.

O tom, jaká místa obsadili v SERIÁLU HATTRICKU TOP 100 NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ VŠECH DOB Del Piero, Ševčenko, Buffon, Figo (a dalších 16 skvělých fotbalistů historie i současnosti), se dozvíte v březnovém čísle magazínu HATTRICK,  které vychází už VE ČTVRTEK 13. BŘEZNA 2014!

Titul_brezen

(zdroj fotky: isifa.com/SIPA, HATTRICK)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace