eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Šéf UEFA Čeferin: Vznik elitní evropské Superligy zatím nehrozí, třetí soutěž vedle LM a EL však chystáme

📁 Aktuálně, Blogy, Evropské poháry, Homepage, Pavel Procházka, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔22.11.2018

Vznik elitní evropské Superligy prý zatím nehrozí.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Vždycky, když se evropským velkoklubům přestane líbit současný model klubových soutěží typu Ligy mistrů a Evropské ligy, objeví se myšlenka Superligy. Zpravidla pro šestnáct vyvolených velkoklubů. Opakují se až na nějaké nuance stále stejné kluby, není těžké určit, které. O plánech na vznik ligy pro největší kluby z Anglie, Francie, Itálie, Německa a Španělska nedávno informoval respektovaný německý týdeník Der Spiegel s tím, že podle dokumentů, které má renomovaný časopis k dispozici, by soutěž mohla odstartovat už v roce 2021.

Předseda Evropské fotbalové unie (UEFA) Aleksander Čeferin podle očekávání prohlásil, že jde o nesmysl. Co mu také zbývalo? Tohle říkali v podobných případech i všichni jeho předchůdci.

Z vlastní zkušeností vím, že když Der Spiegel něco vypustí, má to podložené. V tomto případě by mělo jít o korespondenci zasvěcených, o tzv. „Football Leaks“.

„Vznik Superligy je v současnosti výmysl, pouhý sen,“ citoval Čeferina server BBC.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace