eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak se za dva roky změnily sestavy TOP tří týmů Synot ligy? Na některé hráče už si skoro nevzpomenete.

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔23.8.2014

kolar_plzen_olomouc_fcviktoria.cz Koncepční budování týmu a dlouhodobá spolupráce s trenéry. Často omílané téma na všech tiskových konferencích, ale pravda je mnohdy daleko. Pojďme se podívat, jak se změnily ideální jedenáctky Plzně, Sparty a Liberce. Porovnávat budeme základní sestavy ze sezony 2012/2013 s těmi, v jakých nejčastěji nastupovaly tyto týmy na počátku aktuálního ročníku, přičemž jedním z hlavních kritérií byl počet odehraných minut.

FC Viktoria Plzeň

Ze všech třech týmu je na tom nejlépe plzeňská Viktorka, která i přes druhou výměnu trenéra zůstává nejpodobnější té, se kterou se prezentoval Pavel Vrba.

Defenziva v čele s Kozáčikem zůstala změněna jen na postu stopera, kde Čišovského nahradil Roman Hubník. I Čišovský však stále figuruje v kádru, ale bojuje se zraněními. V záloze zůstal jen Kolář, ale Pilař s Petrželou jsou navrátilci a Bakoš s Horváthem také nevzdávají boj o základní sestavu.

Tudíž na 5 místech hrají stejní hráči a další 4 se v kádru Plzně dlouhodobě pohybují. Koncepční práce je vidět a také přináší výsledky. Plzeň je brána jako jeden ze dvou nejsilnějších týmu v lize a pro hráče z ostatních týmu je ctí, pokud o ně Viktorka projeví zájem.

Ideální sestava v sezóně 2012/2013:

Kozáčik – Řezník, Procházka, Čišovský, Limberský – Darida, Horváth – Rajtoral, Kolář, Ďuriš – Bakoš

Aktuální ideální sestava Plzně:

KozáčikŘezník, Procházka, Hubník, Limberský – Hrošovský, Hořava – Petržela, Kolář, Pilař – Chramosta

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace