eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sázková kancelář winmasters vyplatí každý týden 1 hráči 27 000 Kč!

📁 Fanoušci, Homepage, Ostatní 🕔25.6.2015

hracibarcelona_radost isifaafpI sázka na Barcelonu, možná nejlepší tým světa, se může vyplatit.

Každý z šesti následujících týdnů mají zákazníci sázkové kanceláře winmasters příležitost vyhrát 27 000 Kč v hotovosti! Využijte tuto příležitost a uzavřete alespoň 3 fotbalové sázky za týden během konání promo akce a zúčastněte se slosování o týdenní cenu!

Soutěže se zúčastníte tak, že uzavřete v rámci jednoho kalendářního týdne (pondělí 0:00 ŠEC – neděle 23.59 SEČ) nejméně tři předzápasové tikety s minimálním vkladem 270 Kč, které budou obsahovat alespoň tři zápasy a každá z událostí bude mít minimální kurz 1,45.

Na konci týdne získáte za každý tiket splňující tyto podmínky jednu vstupenku do slosování o 27 000 Kč v hotovosti. Pokud například uzavřete pět násobných tiketů (5 x 270 Kč), zúčastníte se slosování pětkrát. Sázková soutěž bude probíhat v týdenních cyklech až do 2.srpna, tak nezapomeňte každý týden uzavírat své sázky, ať máte co největší šanci na výhru.

hracibayern_radost isifaafpI na Bayern Mnichov může být pro sázkaře výhodný kurz.

Uzavírání kombinovaných sázek, které splní celkový kurz je navíc na winmasters snadnější než kdekoliv jinde, protože tato sázková kancelář si zakládá na tom, že nabízí nejvyšší kurzy na velké favority všech utkání.

Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!

Pokud ještě nemáte na winmasters svůj účet, zaregistrujte si ho zde. Zadejte při registraci bonusový bonusový kód: BONUS500CZ a získejte 100% uvítací bonus až do výše 500 Kč. Bonus sice nepatří mezi nejvyšší na trhu, ale je zákazníkům na účet připisován okamžitě a také jeho podmínky na protočení jsou příznivé.

K provedení vkladů nabízí winmasters všechny obvyklé platební metody jako je kreditní karta, bankovní převod, elektronické peněženky nebo předplacená karta paysafecard. Winmasters navíc také nabízí vklady prostřednictvím mobilního telefonu přes operátory T-mobile a O2.

Více informací o sázkové kanceláři winmasters si můžete přečíst zde…

-red-

(zdroj fotek: isifa.com/AFP)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace