eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sandomierski, jehož sleduje Slavia, by byl teprve sedmým Polákem v české lize. Nejlepším slávistou Deli

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔16.1.2018

Simon Deli byl zvolen nejlepším slávistou!

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKYJak už jsme vás informovali v jiném článku, pražská Slavia stále hledá brankáře, jímž by se podle zpráv serveru isport.cz mohl stát i osmadvacetiletý gólman z Polska Grzegorz Sandomierski. Ten momentálně působí v Cracovii Krakov, která je na dvanáctém místě polské nejvyšší soutěže, tedy Ekstraklasy. O tom, že Slavia nutně potřebuje spolehlivého brankáře, vypovídá i anketa fanoušků červenobílých na serveru slavistickenoviny.cz, jež byla vyhlášena v první polovině ledna 2018. Vyhrál ji stoper Simon Deli. Mezi dvaceti nejlepšími ovšem nebyl žádný gólman, ani dosavadní jednička Jan Laštůvka. A to se ve dvacítce objevili i hráči, kteří Eden musejí z výkonnostních důvodů opustit – čtrnáctý skončil Rotaň, patnáctý Altintop a dvacátý Flo.

Simon Deli získal od slávistických příznivců celkem 983 hlasů, což jen potvrzuje skutenčost, že je stále velikým oblíbencem Edenu. Ostatně se dostal i do novodobé elitní sestavy Slavie, která byla 10. prosince 2017 vyhlášena u příležitosti 125 let výročí založení klubu.

Na druhém místě skončil Josef Hušbauer s počtem 824 hlasů. Přes výrazné letní posílení týmu si udržel pozici důležitého hráče slávistické sestavy. Třetí se pak umístil Tomáš Souček, který se v létě vrátil z hostování z Liberce. Přes velkou konkurenci se prosadil a podával stabilní výkony, díky nimž nastupoval i v české reprezentaci. Celkově dostal 515 bodů.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace