eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Salah Egypt nespasil, Rusové jsou prvními (téměř) jistými postupujícími

📁 Aktuálně, Blogy, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Reprezentace, Tomáš Benda, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔20.6.2018

Salah dal Rusku gól, na body to ale nestačilo.

RUSKÉ POSTŘEHY – Domácí fotbalisté si v úterý večer poměrně hladce poradili s reprezentanty Egypta a jednou a půl nohy nakročili do osmifinále, kde nejspíš narazí na jednoho z dvojice Španělsko – Portugalsko. Faraonům nepomohl ani Mohamed Salah, který se na hřišti objevil poprvé od finále Ligy mistrů, a na turnaji pravděpodobně končí.

Zachránil by je jen absolutní výbuch Uruguaye, která by musela prohrát oba své zbývající zápasy (s Ruskem a Saúdskou Arábií), a výhra nad Saúdy o potřebný počet branek. Zkrátka utopie. Zato Rusům stačí, aby Uruguay ve středu neprohrála se Saúdskou Arábií, a mohou slavit první postup do osmifinále od roku 1986.

Nejsmutnějším mužem na trávníku v Petrohradu byla zřejmě největší egyptská hvězda Mohamed Salah, od něhož si fanoušci po celém světě hodně slibovali, a on se na turnaj, kam svou zemi dovedl po osmadvaceti letech, obrovsky těšil. Jenže měsíční výpadek, zranění nejsložitějšího a nejzrádnějšího kloubu v lidském těle, obrovská očekávání a nekonečná euforie a sebevědomí soupeře se postaraly o své.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/fifaworldcup)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace