eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

S plným stadionem bychom Severní Iry porazili! Pražská Letná nepomohla

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Kvalifikace MS 2018, Reprezentace, Sociální sítě, Topstory 🕔7.9.2016

ceskarepre_nastupprotisevernimirumzari16_facebook_com_narodakKde se mělo hrát? Raději v Olomouci nebo v Uherském Hradišti!

ceskareprezentace_logo85x85SOCIÁLNÍ SÍTĚČeská reprezentace vstoupila do kvalifikace o mistrovství světa 2018 nepříliš šťastně, v domácím prostředí pouze remizovala se Severním Irskem 0:0. I když tvrzení s „domácím prostředím“ je možná až trochu příliš odvážné.

Zatímco v Mladé Boleslavi na přátelský zápas s Arménií (3:0) byla poměrně slušná účast, první ostrý start Karla Jarolíma proti Severním Irům si rozhodně zasloužil daleko lepší kulisu. Vždyť pražská Letná byla prakticky poloprázdná…

Čím to? Pohodlní diváci? Vysoké ceny lístků? Nebo jen zkrátka to, že se hrálo v Praze? Ať už je odpověď jakákoliv, nároďáku domácí výhoda evidentně příliš nepomohla. Naopak pohled na sektor hostí byl úplně odlišný – Irové se sešli v hojném počtu a na Letné je bylo skutečně hodně slyšet.

Jak na poloprázdný stadion v Praze během kvalifikačního duelu Česko – Severní Irsko reagoval Twitter? Na to se podívejte sami!

-Jan Hloch-

(zdroj fotky: facebook.com/narodak)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace