eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

S HATTRICKEM na Slovensko! Nová příloha magazínu o fotbale u našich sousedů

📁 Časopis, Časopis - archiv, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔26.3.2015

mihalikjaroslav_hra mskzilina.skJaroslav Mihálik ze Žiliny v akci

UPOUTÁVKA – Až ve středu 31. března usednete na stadionu v Žilině či jen doma u televizních obrazovek k přátelskému zápasu Slovensko – Česko, bude se vám náramně hodit nejnovější vydání magazínu HATTRICK.

Proč? Protože obsahuje přílohu Slovenský fotbal. Přečtete si v ní nejen rozhovor s trenérem Slovanu Jozefem Chovancem, ale nabídneme vám také pohled do všech dvanácti prvoligových klubů.

Nabídneme jako jediný magazín na českém trhu kompletní soupiskové menu včetně příchodů a odchodů před jarní částí, přidáváme i citát některého z čelních představitelů klubu.

Poznáte, který z tuctu klubů má ve svém kádru nejvíce českých hráčů. Dozvíte se, proč v Dunajské Stredě koučuje ambiciózní německý trenér s chorvatskými předky. Pro lepší orientaci poslouží i pár zeměpisně popisných vět a mapka Slovenska se zvýrazněním daného ligového města.

HATTRICK vám zajistí kompletního průvodce před blížícím se přátelským mezistátním zápasem v Žilině.

Titul_duben

CELOU PŘÍLOHU SI PŘEČTETE V NOVÉM ČÍSLE MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ VYŠLO VE ČTVRTEK 12. BŘEZNA 2015! K dostání na obvyklých prodejních místech.

-red-

(zdroj fotky: mskzilina.sk)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace