eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Rozvod po stříbrné svatbě aneb Casillas se chystá na Česko

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Homepage, Hráči, Idol, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔11.5.2016

hattrick_cerven2016_nahled

UPOUTÁVKA – Za pár dní oslaví 35. narozeniny. Když vyslovíte jeho jméno, jako ozvěna se rozezvučí Real Madrid. V královském klubu chytal celých 25 let, aby pak „na stará kolena“ odešel do Porta. To je IKER CASILLAS, španělská brankářská ikona, jehož představuje nové číslo magazínu Hattrick v rubrice Idol.

Když mu španělský premiér Marian Rajoy uděloval loni Královský řád, označil gólmana za jednoho z nejúspěšnějších a nejlepších sportovců země všech dob. V pondělí 13. června se mu mohou postavit čelem čeští reprezentanti v zahajovacím duelu závěrečného turnaje EURO ve Francii. „V reprezentaci to bude zřejmě můj poslední turnaj, ale končit ještě nehodlám, budu chytat do šedesáti,“ citujeme mistra světa a dvojnásobného evropského šampiona v obsáhlém materiálu na stránkách magazínu Hattrick.

Co o něm možná nevíte:

  • během jeho kariéry v Realu se na lavičce A týmu vystřídalo 15 trenérů
  • všechny tři své účasti ve finále Ligy mistrů přetavil v zisk trofeje
  • v reprezentaci odchytal 166 zápasů, což je vyrovnání evropského rekordu
  • letos na jaře se oženil

To vše a spoustu dalších zajímavostí o Ikeru Casillasovi si můžete přečíst na stránkách magazínu Hattrick, který je nyní na prodejních pultech.

hattrick_cerven2016_titulka

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace