eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Rozprodá Bayern kus Allianz Areny a přemluví trenéra – důchodce?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔18.12.2017

Projde Allianz Arena změnou?

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKA – Je sice jen o tři body „horší“ než Plzeň, ale i tak bude mnichovský Bayern prožívat celkem pohodové Vánoce. Podzim Bundesligy zakončil šťastnou výhrou ve Stuttgartu 1:0, kdy domácí nedali v nastavení penaltu, obhájce tak navýšil svůj náskok na 11 bodů a prezident Uli Hoeness se pěkně rozpovídal.

Vlastně ho do varu dostali fanoušci při debatě v jednom z mnoha registrovaných a oficiálních fanklubů. Není žádným tajemství, že fanoušky tak trochu štve, že Allianz Arena, resp. sedačky v ní, jsou „obyčejně“ šedé. Je to ještě z doby, kdy se červený Bayern dělil o přízeň s modrým TSV 1860. Ten však opustil profesionální fotbal a s ním i Allianz Arenu, jako památka zůstala jen možnost rozsvítit obří prstenec kolem haly buď červeně, či modře, podle toho, kdo tam hrával. Jenže to už neplatí.

Allianz Arena je nyní výhradně červená, tedy obrazně. A fanoušci chtějí, aby se tak stalo i prakticky. Vedení klubu vede věcnou diskusi, jak sedačky nazdobit. Nejblíže je varianta, že na hlavní tribuně by se skvělo logo Bayernu a na protilehlé nápis MiasanMia, což bavorsky znamená něco jako my jsme my (a jsme na to hrdí).

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: archiv Jana Hrabálka)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace