eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Rozkol mezi Spartou a Viktorií! Plzeňský šéf Paclík hlasoval pro odvolání (video)zástupce klubů Hrubeše!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔11.10.2018

Plzeňský šéf Paclík hlasoval pro odvolání (video)zástupce klubů Hrubeše!

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKYV úterý výkonný výbor Fotbalové asociace ČR (FAČR) poměrem hlasů 10:1 schválil odvolání Romana Hrubeše, garanta videoprojektu v českém fotbale, z Chovancovy komise rozhodčích. Hrubeš byl zástupcem klubů, tedy Ligové fotbalové asociace (LFA). Pikantní na tom celém je, že proti Hrubešovu odvolání hlasoval jedině předseda LFA a místopředseda Sparty Dušan Svoboda. Plzeňský šéf Tomáš Paclík naopak zvedl ruku pro Chovancův návrh (přitom generální ředitel Viktorie Plzeň Adolf Šádek je prvním místopředsedou LFA).

„Podle mých informací mělo dojít mezi Svobodou a Paclíkem v úterý na Strahově k hádce. Paclík údajně argumentoval tím, že obvolal všechny ligové kluby, nedovolal se jen do Jablonce a na Slavii, a všichni kluboví zástupci mu prý měli potvrdit, že i oni si přejí Hrubešovo odvolání. Což se ale ukázalo ne zcela pravdivé, takže Svoboda požadoval odložení hlasování o Hrubešovi na pozdější termín. Ovšem neuspěl, navíc Paclíkova informace o jeho údajných telefonických konzultacích mohla některé členy výkonného výboru při hlasování ovlivnit,“ řekl efotbalu.cz zdroj velmi blízký Strahovu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace