eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ronaldo se baví s přáteli, Pogbův účes hitem internetu!

📁 Aktuálně, Fanoušci, Homepage, Sociální sítě, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔2.9.2016

cristianoronaldo_bavisesprateli_paulpogba_stejnyuces_instagram_com_cristiano_paulpogbaRonaldo se baví s přáteli, Pogbův účes je hitem!

ŽIVOT HVĚZD NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH – Evropské soutěže mají pauzu, na řadě je tentokrát reprezentace, a tak se po dvou uplynulých týdnech opět hlásí naše pravidelná rubrika věnovaná těm nejzajímavějším příspěvkům fotbalových hvězd na Instagramu, Twitteru a dalších. Na co se můžete těšit?

Cristiano Ronaldo se pochlubil trofejí pro nejlepšího hráče Evropy, jeho návrat na fotbalové trávníky ale zatím není aktuální. Neymar pro změnu ovládl domácí Olympijské hry v Riu, Eden Hazard zase ukázal nové střelky!

Trofej

I když Cristiano Ronaldo momentálně laboruje s poraněným kolenem, získal minulý týden cenu UEFA pro nejlepšího fotbalistu Evropy!

https://www.instagram.com/p/BJipCMxAXEt/?taken-by=cristiano

Trénink s přáteli

I když ještě v nejbližší době nezasáhne do soutěžního zápasu, zabavit se rozhodně umí! A většinou u toho nechybí ani jeho přátelé či malý Cristianinho!

https://www.instagram.com/p/BJqGyrhANtk/?taken-by=cristiano

Den po dni

Portugalský kouzelník Cristiano Ronaldo je sice už na travnatém pažitu, jeho stoprocentní návrat ale bude ještě nějakou dobu trvat.

https://www.instagram.com/p/BJxHuR4A7Js/?taken-by=cristiano

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace